Agronizer
Реєстрація Вхід

Українська пшениця може компенсувати низький експорт австралійського зерна

Українська пшениця може компенсувати низький експорт австралійського зерна

Стрімке скорочення врожаю пшениці очікується в Австралії. За словами аграрного експерта Олега Левченка, якщо раніше виробництво було на рівні 22-23 млн т, а в деяких випадках відмітка досягала і 35 млн т, то на даний час оцінки становлять від 14,5 до 15 млн т. При цьому зерно буде високобілковим і матиме невисоку натуру.

За прогнозами експерта втрати в обсягах пшениці вдарять по традиційним для Австралії ринкам: Філіппінах, Індонезії, Японії, Китаю, Тайваню, В'єтнаму. У якості підстраховки з України в цих напрямках до кінця місяця поїде 16 млн т культури, а у травні ще 3-4 млн т.

В Австралії збір врожаю закінчать до кінця січня. У квітні буде проведено посів ячменю, а в травні-червні - пшениці. Ситуація може змінитися на краще, за умови наявності дощів протягом двох, трьох тижнів. Але якщо вони не пройдуть, це може привести до катастрофічних наслідків.

За наявними даними, урожай ячменю в Австралії склав приблизно 9,3 млн т. При цьому на експорт пішло 0,8 млн т, при тому, що в середньому австралійці продають за кордон близько 3,5 млн т, зокрема, в Китай і Японію.

Джерело: UkraineFood.org

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook