Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Ціна на сою

Актуальні ціни на сою, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на сою сьогодні

27.05.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Соя
17000
ГРН з ПДВ
Львівська
27.05.2024
Соя
15550
ГРН з ПДВ
Київська
27.05.2024
Соя
14000
ГРН з ПДВ
Київська
27.05.2024
Соя
16500
ГРН без ПДВ
Дніпропетровська
27.05.2024
Соя
19100
ГРН з ПДВ
Тернопільська
27.05.2024
Соя
18000
ГРН з ПДВ
Харківська
27.05.2024

Закупівлі сої сьогодні

27.05.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Соя
ГРЕЙН ПАРТНЕР
Одеська
від 50 т
27.05.2024
Соя
АГРО ФОНД
Львівська
від 22 т
27.05.2024
Соя
Спешіал-Експорт
Волинська
від 100 т
27.05.2024
Соя
Зернова компанія України
Сумська
від 100 т
27.05.2024
Соя
Энергетик Днепр
Дніпропетровська
від 100 т
27.05.2024
Соя
Трейд Інвест Плюс
Сумська
від 1000 т
27.05.2024

Продажі сої сьогодні

27.05.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Соя
100 т
Орлівка
Самовивіз
27.05.2024
Соя
150 т
Шепіт
Самовивіз
27.05.2024
Соя
1000 т
Поточище
Самовивіз
27.05.2024
Соя
300 т
Тернопіль
Самовивіз
27.05.2024
Соя
30 т
Бистриця
Самовивіз
27.05.2024
Соя
1000 т
Ставниця
Самовивіз
27.05.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати сою

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на сою

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте сою у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів сої в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж сої

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі сої на даний час

Купівля сої

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати сою найближчим часом

Чому закупника сої варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель сої БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про сою за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на сою?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на сою в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на сою зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати сою?

Кращий час для продажу сої, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати сою в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника сої?

Для вибору закупівельника сої необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати сою?

Найвигідніше продавати сою з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на сою буде найвищою.

Як перевірити закупівельника сої?

Перед угодою з новим закупівельником сої необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як зрозуміти яка ціна на сою в Україні найбільш вигідна і актуальна

Однією з культур, популярність якої зростає з кожним роком є ​​соя, добре відома в усьому світі. Щорічно величезна кількість країн збирає великі врожаї сої, відправляючи їх на переробку. Завдяки високій рентабельності, що становить 100% при дотриманні технології вирощування, інтерес до сої стає дедалі більше, разом з площами, відведеними під цю культуру.

Лідером по вирощуванню сої в Україні є Хмельницька область, а на другому місці Полтавська. Крім того, соя активно вирощується в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. За обсягами експорту Україна займає впевнене місце після Бразилії, Канади, Аргентини, США та Китаю. До числа головних світових закупівельників української сої відносяться: • країни ЄС• країни СНД• країни Північної Африки

На внутрішньому ринку України в якості основних закупівельників об’ємів сої виступають переробні підприємства та кормові заводи. У найближчій перспективі очікується вихід України на нові ринки з продуктами переробки соєвих бобів. Це обумовлено високим попитом з боку імпортерів. Також в числі закупівельників присутні великі трейдингові компанії, що відправляють сою на експорт.

Якою може бути ціна на сою в Україні в 2020 році

Щорічно виробництво сої поступово зростає, при цьому спостерігаються сезонні підвищення ціни на врожай. В цілому український ринок сої безпосередньо залежить від тенденцій на світовому ринку. На нього також впливають такі фактори як погодні умови, збір врожаю та тенденції попиту. Високий експортний попит є основним фактором підтримки українських виробників. Підвищення і зниження ціни на українську сою залежить від ситуації в Бразилії, Південній Америці та Китаї.

Згідно зі статистичними даними, ціна на сою постійно зростає. Максимальний підйом слід очікувати в зимових місяцях. У літній період ціна на сою традиційно знижується, а мінімальною вона стає в серпні - в період збору врожаю. До кінця осені зазвичай спостерігається поступове подорожчання.

Прагнучі реалізувати чи здійснити закупівлю врожаїв сої, всі учасники ринку щорічно зайняті вирішенням одних й тих же завдань. Так для виробників важливо знайти покупців, здатних запропонувати хорошу ціну за товар. А закупівельники стикаються з проблемою в переконанні виробників в тому, що їх ціна найбільш вигідна.

Допомогти у вирішенні цих питань може аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм учасником актуальну і свіжу інформацію ринку сільськогосподарських культур. Тут виробники зможуть ознайомитися з великим переліком закупівельників, які транслюють свої пропозиції про закупівлі, серд яких можна легко і швидко вибрати найкращий варіант. А закупівельники, в свою чергу, зможуть привернути увагу великої кількості виробників до своїх закупівель, транслюючи свої цінові пропозиції. Це може стати хорошим аргументом що до вигідності цін на тлі інших пропозиції від різних компаній. Крім того, скориставшись послугами порталу Агронайзер можна отримати наступні можливості:

 • легко і без зайвих витрат часу орієнтуватися в ринковій ситуації у будь-який час доби;
 • оперативно реагувати на найменші зміни кон'юнктури ринку;
 • швидко знаходити потенційних ділових партнерів.

Як з'ясувати яка ціна на сою сьогодні за готівку

Всі ціни, що транслюються на порталі Агроанйзер проходять постійний моніторинг і своєчасно оновлюються, що є запорукою актуальності інформації. Це дозволяє приймати вірні та виважені рішення, а також мати можливість скористатися короткостроковими і вигідними пропозиціями. Крім того, всі учасники порталу проходять обов'язкову перевірку, що дозволяє відсіювати недобросовісні компанії. Використовуючи контактну інформацію підприємств, що розміщують свої пропозиції на порталі, можна в особистій бесіді з'ясувати усі необхідні нюанси, а також дізнатися про можливість здійснення готівкового розрахунку.

Зареєструвавшись на порталі Агронайзер можна отримати масу переваг, а також заощадити час на пошуку потенційних ділових партнерів, укладаючи з ними взаємовигідні угоди. З порталом Агронайзер продавати і купувати легко, швидко, вигідно і безпечно.

 

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін