Agronizer
Реєстрація Вхід
table

Льон

Актуальні ціни на льон, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Зареєструватися щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Пропозиції на купівлю льону від компаній

Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати льон

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на льон

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Agronizer

Отримати інформацію про закупівлі льону у Вашому регіоні

Надішліть заявку та дізнайтеся, які компанії зараз закуповують льон у Вашому регіоні

Відправити заявку

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте льон у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів льону в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися
Agronizer

Отримати допомогу в реєстрації на порталі

Надішліть заявку на реєстрацію і наш менеджер допоможе Вам швидко зареєструватися для перегляду цін

Відправити заявку

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж льону

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі льону на даний час

Купівля льону

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати льон найближчим часом

Чому закупника льону варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів льону на порталі БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд закупівель льону доступний при оплаті ПІДПИСКИ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Agronizer

Отримати безкоштовний тестовий період

Надішліть заявку на реєстрацію і отримаєте безкоштовне використання порталу протягом першого місяця

Відправити заявку

Наші партнери

Agronizer
Agronizer
Agronizer
Agronizer

Отримати бонус на використання порталу

Надішліть заявку і дізнайтеся про бонуси, які можна отримати при використанні порталу

Відправити заявку

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на льон?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на льон в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на льон зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати льон?

Кращий час для продажу льону, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати льон в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника льону?

Для вибору закупівельника льону необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати льон?

Найвигідніше продавати льон з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на льон буде найвищою.

Як перевірити закупівельника льону?

Перед угодою з новим закупівельником льону необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як швидко і вигідно купити льон?

Серед популярних культур, що вирощуються в Україні, явним недоліком уваги користується льон. Однак, його виробництво поступово збільшується. Льон чудово зростає на українських землях. Найбільші посівні площі, відведені під цю культуру розташовані в таких областях як: · Запорізька· Херсонська· Миколаївська· Дніпропетровська Льон відноситься до ранніх ярових олійних культур. Ціни на льон на внутрішньому і світовому ринку досить високі.

Завдяки своїм якостям льон широко використовується для технічних цілей. Основними закупівельниками цієї культури виступають компанії переробники, задіяні в миловарній, лакофарбовій, шкіряній промисловості. Саме вони найчастіше подають оголошення «Купую льон». З шроту і макухи льону виготовляються концентровані корми на комбікормових заводах.

Ціна на льон головним чином залежить від ситуації на світовому ринку. І саме хороші ціни сприяють збільшенню посівних площ льону в Україні. В даний час купити льон в Україні бажають багато країн. Експорт цієї культури збільшився вдвічі за останні кілька сезонів. До числа головних покупців українського льону входять такі країни як Бельгія, Литва, Італія, Німеччина, Польща.

Як продати льон максимально вигідно

При необхідності реалізації та закупівлі льону учасники ринку стикаються з різними проблемами. Для виробників вельми непросто знайти постійних покупців льону за хорошою ціною. Адже для них вигідно продати льон в Україні є основним завданням після збору врожаю. А закупівельники завжди зайняті пошуками постійних й сумлінних постачальників, що забезпечують обсягами відповідної якості.

Допомогти у вирішенні таких завдань може аграрний портал Агронайзер, що надає свіжу ринкову інформацію. Тут виробники зможуть ознайомитися з усіма пропозиціями від закупівельників і обрати найбільш вигідний варіант для здійснення угоди. При цьому їм більше не знадобитися розміщувати масу оголошень «Продам льон олійний» по різних інформаційних ресурсів, так як всі активні учасники ринку сконцентровані саме тут. А закупники зможуть швидко і легко знайти велику кількість фермерських господарств, які виростили врожай льону в новому сезоні.

До числа основних переваг роботи з порталом Агронайзер також можна віднести такі можливості:

 • легко відстежувати цінову динаміку ринку;
 • своєчасно реагувати на будь-які зміни умов закупівель та продажу;
 • швидко знаходити потрібних закупівельників або постачальників.

Чому так важлива актуальна ціна на льон в Україні

Крім того, на порталі Агронайзер всі ціни піддаються регулярному оновленню, що дозволяє швидко орієнтуватися на ринку, і аналізувати зміни цін в порівнянні з вчорашнім днем. Також всі учасники порталу проходять обов'язкову перевірку, що виключає можливість зустрічі з недобросовісними діловими партнерами.

Пройшовши нескладну реєстрацію на порталі Агронайзер можна легко і швидко публікувати свої закупівлі, які побачать зацікавлені виробники. А виробники зможуть пропонувати свої обсяги на продаж, привертаючи увагу всіх зацікавлених закупівельників. Крім цього, на порталі можна самостійно розміщувати і керувати своїми закупівлями, а також пропозиціями щодо обсягів, в потрібний момент встановлюючи необхідні ціни.

Тут також можна стежити за раптовою появою вельми вигідних пропозицій, що дозволяє закуповувати і реалізовувати зернові за максимально високою ціною. З порталом Агронайзер можна купувати і продавати зернові за найвигіднішими цінами, швидко, легко і безпечно.

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook

Відправити заявку на реєстрацію