Agronizer
Реєстрація Вхід
table

Фуражний ячмінь

Актуальні ціни на фуражний ячмінь, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Зареєструватися щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Пропозиції на купівлю фуражного ячменя від компаній

Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати фуражний ячмінь

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на фуражний ячмінь

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Agronizer

Отримати інформацію про закупівлі фуражного ячменя у Вашому регіоні

Надішліть заявку та дізнайтеся, які підприємства зараз закуповують фуражний ячмінь у Вашому регіоні

Відправити заявку

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте фуражний ячмінь у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів фуражного ячменя в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися
Agronizer

Отримати допомогу в реєстрації на порталі

Надішліть заявку на реєстрацію і наш менеджер допоможе Вам швидко зареєструватися для перегляду цін

Відправити заявку

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж фуражного ячменя

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі фуражного ячменя на даний час

Купівля фуражного ячменя

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати фуражний ячмінь найближчим часом

Чому фуражного ячменю варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів фуражного ячменя на порталі БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд закупівель фуражного ячмненя доступний при оплаті ПІДПИСКИ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Agronizer

Отримати безкоштовний тестовий період

Надішліть заявку на реєстрацію і отримаєте безкоштовне використання порталу протягом першого місяця

Відправити заявку

Наші партнери

Agronizer
Agronizer
Agronizer
Agronizer

Отримати бонус на використання порталу

Надішліть заявку і дізнайтеся про бонуси, які можна отримати при використанні порталу

Відправити заявку

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на фуражний ячмінь?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на фуражний ячмінь в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на фуражний ячмінь зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати фуражний ячмінь?

Кращий час для продажу фуражного ячменю, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати фуражний ячмінь в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника фуражного ячменю?

Для вибору закупівельника фуражного ячменю необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати фуражний ячмінь?

Найвигідніше продавати фуражний ячмінь з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на фуражний ячмінь буде найвищою.

Як перевірити закупівельника фуражного ячменю?

Перед угодою з новим закупівельником фуражного ячменю необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як знайти найбільш вигідні ціни на ячмінь фуражний в Україні?

Однією із затребуваних кормових культур, широко відомою в усьому світі, є ячмінь, що підрозділяється на продовольчий та фуражний. Кормовий ячмінь є корм високої концентрації, що використовується у тваринницькій галузі та птахівництві. Величезна користь фуражного зерна, що відрізняється низькою вартістю, та містить в собі весь необхідний перелік корисних елементів і вітамінів, забезпечує ячменю незмінну популярність у всьому світі.

Фуражний ячмінь є найціннішим продуктом, одержуваним природним шляхом. Використовуваний в якості добавки в комбікормі він чудово зміцнює імунітет худоби і птиці, дозволяючи досягати потрібних показників зростання і продуктивності сільськогосподарських тварин.

Кормовий ячмінь повинен відповідати певним показникам якості, при яких зернова домішка повинна складати не більше 15%, вологість до 15%, сміття не більше 5%, а протеїн мінімум 12%.

У фуражному ячмені міститься від 15 до 19% клейковини, в той час як продовольче зерно має показником, перевищують 19%. Виходячи з цього ціни на ячмінь фуражний в Україні зазвичай нижче на 10%, що є досить вигідним варіантом при закупівлі фуражу тваринницькими і переробними компаніями. Крім того, зазвичай такі кормові культури мають мале коливання попиту на ринку, при цьому попит на них є завжди.

Як вигідно продати ячмінь фуражний в Україні

В Україні вирощування фуражного ячменю є досить прибутковою справою, враховуючи його високу рентабельність. Більшість великих, середніх і малих фермерських господарств охоче вирощують цю культуру на своїх територіях, будучи впевненими в гарантованому збуті зерна. Найбільш популярною ця культура є у невеликих і малих господарств. Найбільшими зборами врожаю відрізняються центральні області, південно-східні і східні області країни, в яких зосереджені найродючіші чорноземи. Більшість виробників ячменю нерідко подають оголошення «Продам ячмінь фуражний Україна», намагаючись привернути увагу потенційних закупівельників.

Хто прагне купити ячмінь фуражний в Україні

Скупкою врожаю фуражного ячменю найчастіше зайняті великі компанії-трейдери, які відправляють дану культуру на експорт. Однак на ринку також присутні перекупники, які скуповують врожай ячменю у малих господарств, і перепродають зерно великим трейдіноговим компаніям зі своєю націнкою. Такі закупівельники прагнуть купити ячмінь кормовий за максимально низькою ціною, для отримання більш високого прибутку при перепродажу. При цьому виробник втрачає частину потенційного прибутку, яку міг би отримати при співробітництві з великої трейдингової компанією, що скуповує малі партії ячменю за вищими цінами.

У процесі купівлі й продажу фуражного ячменю кожен з учасників ринку зернових культур стикається з низкою певних проблем. Для виробника основна складність полягає в пошуку хорошого закупівельника, що пропонує гідну ціну за зерно, і не є звичайним перекупником. А для закупівельника основне завдання полягає в пошуку надійного постачальника, який пропонує фуражний ячмінь належної якості і дотримує всі умови поставки.

Допомогти у вирішенні цих завдань зможе аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам ряд переваг та інструментів, що дозволяють укладати подібні угоди швидко і вигідно. Відсутність на порталі перекупників дозволить виробнику уникнути ризику зіткнення з ними при реалізації своїх обсягів, в той час як закупник протягом декількох хвилин зможе ознайомитися з усіма пропозиціями від виробників, сконцентрованих в області, що цікавить. Тут можна вигідно купити і продати не тільки фуражний ячмінь, але і ячмінь пивоварний ціна в Україні на який також дуже приваблива.

Скориставшись порталом Агронайзер, можна в будь-який час доби бути в курсі актуальних цін, з легкістю знаходити необхідні пропозиції щодо закупівель або продажу фуражного ячменю, відстежувати зміни цінової політики на ринку, в тому числі і наближення найбільш оптимального періоду для торгів. Крім того, укладати угоди з виключно перевіреними компаніями. Пройшовши реєстрацію на порталі Агронайзер, можна заощадити масу часу на моніторинг цін, а також купувати і продавати зернові швидко і вигідно.

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook

Відправити заявку на реєстрацію