Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Фуражний ячмінь

Актуальні ціни на фуражний ячмінь, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на фуражний ячмінь сьогодні

20.07.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Ячмінь фуражний
5500
ГРН з ПДВ
Одеська
20.07.2024
Ячмінь фуражний
4800
ГРН без ПДВ
Одеська
20.07.2024
Ячмінь фуражний
4000
ГРН без ПДВ
Черкаська
20.07.2024
Ячмінь фуражний
7300
ГРН з ПДВ
Полтавська
20.07.2024
Ячмінь фуражний
6000
ГРН з ПДВ
Тернопільська
20.07.2024

Закупівлі фуражного ячменю сьогодні

20.07.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Ячмінь фуражний
ТЕТ-ТРЕЙД
Тернопільська
від 50 т
20.07.2024
Ячмінь фуражний
Олійний край
Хмельницька
від 100 т
20.07.2024
Ячмінь фуражний
Олсідз Груп Україна
Одеська
від 100 т
20.07.2024
Ячмінь фуражний
Українське Зерно
Полтавська
від 20 т
20.07.2024
Ячмінь фуражний
Іпсо Юре
Одеська
від 1000 т
20.07.2024
Ячмінь фуражний
Щедрий двір
Черкаська
від 22 т
20.07.2024

Продажі фуражного ячменю сьогодні

20.07.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Ячмінь фуражний
100 т
Оріхівка
Самовивіз
20.07.2024
Ячмінь фуражний
150 т
Сутиски
Самовивіз
20.07.2024
Ячмінь фуражний
50 т
Новоіванківка
Самовивіз
20.07.2024
Ячмінь фуражний
70 т
Балин
Самовивіз
20.07.2024
Ячмінь фуражний
50 т
Бреч
Самовивіз
20.07.2024
Ячмінь фуражний
500 т
Одеса
Самовивіз
20.07.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати фуражний ячмінь

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на фуражний ячмінь

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте фуражний ячмінь у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів фуражного ячменя в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж фуражного ячменя

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі фуражного ячменя на даний час

Купівля фуражного ячменя

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати фуражний ячмінь найближчим часом

Чому фуражного ячменю варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель фуражного ячменю БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про фуражний ячмінь за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на фуражний ячмінь?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на фуражний ячмінь в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на фуражний ячмінь зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати фуражний ячмінь?

Кращий час для продажу фуражного ячменю, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати фуражний ячмінь в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника фуражного ячменю?

Для вибору закупівельника фуражного ячменю необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати фуражний ячмінь?

Найвигідніше продавати фуражний ячмінь з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на фуражний ячмінь буде найвищою.

Як перевірити закупівельника фуражного ячменю?

Перед угодою з новим закупівельником фуражного ячменю необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як знайти найбільш вигідні ціни на ячмінь фуражний в Україні?

Однією із затребуваних кормових культур, широко відомою в усьому світі, є ячмінь, що підрозділяється на продовольчий та фуражний. Кормовий ячмінь є корм високої концентрації, що використовується у тваринницькій галузі та птахівництві. Величезна користь фуражного зерна, що відрізняється низькою вартістю, та містить в собі весь необхідний перелік корисних елементів і вітамінів, забезпечує ячменю незмінну популярність у всьому світі.

Фуражний ячмінь є найціннішим продуктом, одержуваним природним шляхом. Використовуваний в якості добавки в комбікормі він чудово зміцнює імунітет худоби і птиці, дозволяючи досягати потрібних показників зростання і продуктивності сільськогосподарських тварин.

Кормовий ячмінь повинен відповідати певним показникам якості, при яких зернова домішка повинна складати не більше 15%, вологість до 15%, сміття не більше 5%, а протеїн мінімум 12%.

У фуражному ячмені міститься від 15 до 19% клейковини, в той час як продовольче зерно має показником, перевищують 19%. Виходячи з цього ціни на ячмінь фуражний в Україні зазвичай нижче на 10%, що є досить вигідним варіантом при закупівлі фуражу тваринницькими і переробними компаніями. Крім того, зазвичай такі кормові культури мають мале коливання попиту на ринку, при цьому попит на них є завжди.

Як вигідно продати ячмінь фуражний в Україні

В Україні вирощування фуражного ячменю є досить прибутковою справою, враховуючи його високу рентабельність. Більшість великих, середніх і малих фермерських господарств охоче вирощують цю культуру на своїх територіях, будучи впевненими в гарантованому збуті зерна. Найбільш популярною ця культура є у невеликих і малих господарств. Найбільшими зборами врожаю відрізняються центральні області, південно-східні і східні області країни, в яких зосереджені найродючіші чорноземи. Більшість виробників ячменю нерідко подають оголошення «Продам ячмінь фуражний Україна», намагаючись привернути увагу потенційних закупівельників.

Хто прагне купити ячмінь фуражний в Україні

Скупкою врожаю фуражного ячменю найчастіше зайняті великі компанії-трейдери, які відправляють дану культуру на експорт. Однак на ринку також присутні перекупники, які скуповують врожай ячменю у малих господарств, і перепродають зерно великим трейдіноговим компаніям зі своєю націнкою. Такі закупівельники прагнуть купити ячмінь кормовий за максимально низькою ціною, для отримання більш високого прибутку при перепродажу. При цьому виробник втрачає частину потенційного прибутку, яку міг би отримати при співробітництві з великої трейдингової компанією, що скуповує малі партії ячменю за вищими цінами.

У процесі купівлі й продажу фуражного ячменю кожен з учасників ринку зернових культур стикається з низкою певних проблем. Для виробника основна складність полягає в пошуку хорошого закупівельника, що пропонує гідну ціну за зерно, і не є звичайним перекупником. А для закупівельника основне завдання полягає в пошуку надійного постачальника, який пропонує фуражний ячмінь належної якості і дотримує всі умови поставки.

Допомогти у вирішенні цих завдань зможе аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам ряд переваг та інструментів, що дозволяють укладати подібні угоди швидко і вигідно. Відсутність на порталі перекупників дозволить виробнику уникнути ризику зіткнення з ними при реалізації своїх обсягів, в той час як закупник протягом декількох хвилин зможе ознайомитися з усіма пропозиціями від виробників, сконцентрованих в області, що цікавить. Тут можна вигідно купити і продати не тільки фуражний ячмінь, але і ячмінь пивоварний ціна в Україні на який також дуже приваблива.

Скориставшись порталом Агронайзер, можна в будь-який час доби бути в курсі актуальних цін, з легкістю знаходити необхідні пропозиції щодо закупівель або продажу фуражного ячменю, відстежувати зміни цінової політики на ринку, в тому числі і наближення найбільш оптимального періоду для торгів. Крім того, укладати угоди з виключно перевіреними компаніями. Пройшовши реєстрацію на порталі Агронайзер, можна заощадити масу часу на моніторинг цін, а також купувати і продавати зернові швидко і вигідно.

Новини та події

Запрошуємо на “Всеукраїнський день поля”

Запрошуємо на “Всеукраїнський день поля”

Асоціація бобових України та TVK Seed Agrocompany оголошують про проведення Всеукраїнського Дня Поля аграрних інновацій 28 червня 2024р. в селі Ємчиха на Київщині. На заході...

25.06.2024
Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін