Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Дизельне паливо оптом

Актуальні ціни на дизельне паливо оптом, розміщення оголошень на купівлю та продаж!

Зареєструватися та побачити все
 • 21.100.04
 • 21.420.03
 • 25.360.06
Agronizer
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно купити дизельне паливо оптом

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі оптовиих цін на дизельне паливо

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити самого вигідного постачальника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Портал полегшує взаємодію сільгоспвиробників та постачальників

Купівлядизельного палива оптом

Портал допомагає сільгоспвиробникам швидко знаходити постачальників палива, що продають дизельне паливо оптом за найбільш вигідними цінами

Продаж дизельного палива оптом

Портал допомагає постачальникам палива залучати до співпраці сільгоспвиробників, що планують закуповувати дизельне паливо оптом в найближчим часом

Чому оптового постачальника дизельного палива варто вибирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх продажів і поставок

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані лише ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправити заявку, пысля чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення закупівель дизельного палива БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про дизельне паливо за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Напрямки діяльності порталу

Agronizer

Інформація про продаж та поставки мінеральних добрив

Agronizer

Інформація про продаж та поставки палива

Agronizer

Актуальні закупівлі та продажі сільгосппродукції

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною оптових цін на дизельне паливо?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за зміною оптових цін на дизельне паливо в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті продажі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо оптова ціна на дизельне паливо зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще купувати дизельне паливо оптом?

Кращий час для оптових закупівель дизельного палива, коли ціна на нього найнижча. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і купити дизельне паливо оптом в період, коли ціна буде мінімальною.

Як обрати оптового постачальника дизельного палива?

Для вибору оптового постачальника дизельного палива необхідно визначити основні вимоги до закупівлі обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до продажу є всі необхідні дані, виходячи з яких можна визначити відповідного постачальника.

Як вигідно купити дизельне паливо оптом?

Найвигідніше купувати дизельне паливо великими оптовими партіями. На порталі Агронайзер постачальники вказують обсяги що поставляються, при дотриманні яких, оптові ціни на дизельне паливо будуть найнижчими.

Як перевірити оптового постачальника дизельного палива?

Перед угодою з новим оптовим постачальником дизельного палива необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі постачальники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні піприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як вигідно купити дизельне паливо оптом від виробника

Серед різноманітних видів палива, найбільш затребуваним продуктом в аграрному сегменті, є дизельне паливо, яке відрізняється певними якісними показниками, а також найбільш прийнятною ціною. На даний час в Україні спостерігається тенденція збільшення закупівель дизельного палива, в зв'язку зі збільшенням споживання цього продукту.

До певного часу дизельне паливо імпортувалося в Україну з Росії, проте в такій політичній ситуації, при якій різко підвищилося мито на поставки палива з Росії, Україна перейшла на поставки дизельного палива з Білорусі, ЄС і Литви. При цьому російський імпорт був знижений в два рази. У зв'язку такою ситуацією нові ланцюжки поставок стали значно дорожче, що також вплинуло на кінцеву вартість продукту на внутрішньому ринку країни.

На даному етапі виробництво дизпалива в Україні зросло на 10%, й наразі його частка, в загальному балансі ринку, склала приблизно 11,6%. До числа найбільш великих нафтопереробних компаній України відносяться:

 

 • Нафтогазвидобування
 • Укргазвидобування
 • Природні ресурси
 • Видобувна компанія Укрнафтобуріння
 • Полтавська газонафтова компанія
 • Куб-Газ
 • Укргазвидобування
 • Каштан Петролеум ЛТД
 • Еско-Північ
 • Бориславська нафтова компанія

 

Найбільший попит на дизпаливо можна спостерігати до початку польових робіт, коли на полях з'являється сільськогосподарська техніка. Зазвичай це викликає збільшення споживання дизпалива в середньому мінімум на 5%. В цей період все частіше починають з'являтися оголошення «Куплю дизельне паливо оптом Україна» на різноманітних інформаційних ресурсах. В Україні реалізацією дизельного палива зайняті як дрібні, так і великі компанії. Їх покупцями стають різноманітні фермерські господарства, що постійно зацікавлені купити солярку оптом в Україні.
У десятку найуспішніших імпортерів дизпалива зараз увійшли:

 • Wexler Group
 • БНК-Україна
 • WOG
 • OKKO
 • Альянс Енерго Трейд
 • Елемент
 • Glusco
 • ЗНГК
 • Укренерджі
 • БРСМ-Нафта

Чи варто розміщувати пропозицію «Продам дизельне паливо оптом» на величезній кількості дощок оголошень

І постачальники, і закупівельники дизельного палива в Україні стикаються з рядом певних проблем. Власникам аграрних підприємств складно знайти постачальника палива, здатного запропонувати низьку ціну в сукупності з прийнятною якістю продукту. Для цього доводиться витрачати багато часу на моніторинг, зіставляючи якість зі встановленою ціною.

Постачальники в свою чергу зайняті утриманням старих і залученням нових покупців, що пов'язано з високою конкуренцією на паливному ринку, через велику кількість інших постачальників, що пропонують низькі ціни на дизельне паливо. Саме це змушує їх постійно подавати оголошення «Продам солярку оптом Україна», витрачаючи на це багато часу. Впоратися з поставленими завданнями може допомогти аграрний портал Агронайзер, що транслює актуальну інформацію для всіх учасників ринку. Тут закупівельники дизельного палива зможуть з легкістю відстежити ціни всіх потенційних постачальників, вибираючи при цьому тих, чиї ціни виявляться найбільш прийнятними. Крім того, за допомогою порталу аграрії зможуть закуповувати паливо спільно з іншими фермерами в складі партій. Це дозволяє здійснювати закупівлі дизельного палива відповідної якості у великих і надійних компаній за низькою вартістю.

За допомогою порталу, постачальники палива зможуть постійно тримати в курсі своїх цін зацікавлених закупівельників. При цьому на порталі аграрії зможуть бачити виключно перевірені компанії, що дозволить аналізувати ціни лише сумлінних постачальників.

Що важливо знати, реалізуючи дизельне паливо по оптовим цінам в Україні

Всі ціни, що транслюються на порталі проходять постійний моніторинг та оновлення, тому є завжди актуальними. Зручний інтерфейс дозволяє легко і швидко знаходити потрібну інформацію і управляти своїми пропозиціями у будь-який час доби.
Скориставшись порталом, можна заощадити величезну кількість часу на пошук відповідних постачальників і покупців палива, бути завжди в курсі тенденції зміни цін на нього, порівнюючи зміни показників з вчорашнім днем, а також купити солярку оптом ціна якої буде оптимальна. З порталом Агронайзер купувати і продавати дизельне паливо можна легко, швидко і безпечно.

 

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін