Agronizer
Зареєструватися Увійти

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України!

Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців агробізнесу 14 вересня у Києві.

Цього року, через війну, аграрний сектор України зазнав безпрецедентних змін. Руйнування логістики, зменшення переробних потужностей, відтік сировини з країни, перешкоди експорту, падіння цін та маржі, втрата частки ринків збуту, посилення конкуренції з боку інших країн Чорноморського регіону – це неповний перелік проблем, що постали перед українськими агро операторами.

Сезон 2023/24 буде сезоном великих змін. Нові виклики обумовили низку трансформацій в зерновій та олійній галузі та вимагають від операторів ринку нестандартних дій, пошуку нових стратегій, пріоритетних ніш для співпраці та інвестицій. Вже зараз великі гравці почали розглядати нові проекти - наразі йде пошук партнерів, які готові ризикувати та інвестувати саме зараз.

Сільське господарство та сектор переробки — це галузі, які найшвидше відновлять ВВП України, та в які потрібно інвестувати вже зараз.

Вересень-2023 - саме той час, щоб обговорити короткострокові та довгострокові прогнози розвитку ринку, інвестиції, логістику та експорт для планування відбудови та розвитку аграрної галузі.

Конференція об’єднає фермерів, переробників зернових та олійних культур, агрохолдинги, продовольчі, насіннєві та агрохімічні підприємства, сектор фінансів та логістики, трейдерів і експортерів, для налагодження ефективної взаємодії між усіма гравцями продовольчого ланцюга.

Головні питання для обговорення:

  • Україна та світ. Сезон великих змін. Прогнози розвитку ринку зернових та олійних культур
  • Зміни в структурі та технологіях виробництва зерна. Сектор насіння, ЗЗР та МТР
  • Маржа українського фермера як фактор розширення площ олійних культур у 2023р.
  • Переробка – шлях до зростання прибутковості аграрного бізнесу України
  • Імпульс відновлення. В очікуванні хвилі інвестицій на відбудову України після завершення війни. Куди інвестувати в майбутньому?
  • Підтримка аграріїв, програми та гранти - як отримати фінансування? Кейси від USAID та агро підприємств
  • Зміни в ринках збуту української агропродукції. Перерозподіл часток ринку серед інших гравців Причорномор’я – Болгарія, Румунія, Туреччина
  • Трансформація логістики та експортних шляхів. Нові проекти та інвестиції

РЕЄСТРАЦІЯ

Організатор події – консалтингова агенція УкрАгроКонсалт

+380 (44) 364 55 85

uac-info@ukragroconsult.org

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook