Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Ціна на пшеницю

Актуальні ціни на пшеницю, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на пшеницю 3 класу сьогодні

15.06.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Пшениця 3 клас
8000
ГРН
Запорізька
15.06.2024
Пшениця 3 клас
7250
ГРН без ПДВ
Одеська
15.06.2024
Пшениця 3 клас
7200
ГРН з ПДВ
Тернопільська
15.06.2024
Пшениця 3 клас
8100
ГРН з ПДВ
Київська
15.06.2024
Пшениця 3 клас
7300
ГРН з ПДВ
Сумська
15.06.2024
Пшениця 3 клас
8875
ГРН з ПДВ
Одеська
15.06.2024

Закупівлі пшениці 2 класу сьогодні

15.06.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Пшениця 2 клас
Закарпатський млин
Закарпатська
від 100 т
15.06.2024
Пшениця 2 клас
Агро Акцент Плюс
Полтавська
від 100 т
15.06.2024
Пшениця 2 клас
МКО ТРАНС-СЕРВІС
Черкаська
від 100 т
15.06.2024
Пшениця 2 клас
МКО ТРАНС-СЕРВІС
Полтавська
від 100 т
15.06.2024
Пшениця 2 клас
Слово-47
Полтавська
від 500 т
15.06.2024
Пшениця 2 клас
НИКАГРО
Одеська
від 100 т
15.06.2024

Продажі пшениці 3 класу сьогодні

15.06.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Пшениця 3 клас
1000 т
Ставниця
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 3 клас
400 т
Любар
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 3 клас
130 т
Солоне
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 3 клас
100 т
Чорноморськ
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 3 клас
200 т
Покровське
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 3 клас
300 т
Мирославка
Самовивіз
15.06.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати пшеницю

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на пшеницю

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте свій врожай пшениці у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів сільгосппродукції в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж пшениці

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі пшениці на даний час

Купівля пшениці

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати пшеницю найближчим часом

Чому закупника пшениці варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель пшениці БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про пшеницю за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на пшеницю?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на пшеницю в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на пшеницю зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати пшеницю?

Кращий час для продажу пшениці, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати пшеницю в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника пшениці?

Для вибору закупівельника пшениці необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати пшеницю?

Найвигідніше продавати пшеницю з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на пшеницю буде найвищою.

Як перевірити закупівельника пшениці?

Перед угодою з новим закупівельником пшениці необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як формується ціна на пшеницю в Україні?

Однією з найбільш популярних і затребуваних культур, що мають стратегічне значення для більшості країн, є пшениця. Саме з цієї причини увага більшості лідерів світового ринку зернових постійно прикута до процесу коливання цін на зерно. До числа основних факторів, які безпосередньо впливають на зміни цін на пшеницю, відносяться перш за все обсяги посівних площ, відведених для вирощування цієї культури, а також наявність перехідних залишків у зерносховищах, кількість зібраного врожаю і аналітичні прогнози на майбутній урожай наступного року.

Особлива роль в цьому процесі відведена зернотрейдерам, які виступають в якості інвесторів, що вкладають свої капітали в зернові ринки, і ті, що спекулюють при цьому на цінових змінах. При покупці фінансових інструментів вони впливають на зростання ціни на пшеницю в Україні врожаю 2020 року, в той час як при їх продажу спостерігається відповідно падіння цінових категорій.

Від чого залежить ціна на пшеницю на сьогодні

Досвідчені аграрії, що виробляють попередню оцінку потенційних обсягів врожаю і кількості посівних площ, обов'язково враховують ризики, пов'язані з процесом визрівання зерна. Держава, орієнтуючись на інформацію, що отримується від фермерських господарств, прагне надати загальну оцінку майбутнього урожаю пшениці, спираючись на узагальнені дані по площах посівів. Отримані дані дозволяють підготувати експортні та споживчі прогнози, проте подібні підрахунки проводяться протягом одного сезону кілька разів, в зв'язку зі змінами погоди і стану ґрунту.

Крім того, здійснюється регулярний порівняльний аналіз кількості посівних площ з минулими сезонами. Якщо кількість посівних площ скорочується, спостерігається підвищення цін на зерно у зв'язку зі зменшенням пропозиції цієї культури і навпаки.

У період очікування нового врожаю пшениці, на складах зберігається нереалізоване зерно, зібране в рамках попереднього врожаю. Повторення такої ситуації протягом кількох років автоматично веде до зниження цін трейдерів. На зростання ціни впливає також врожай, зібраний пізніше наміченого терміну. Найбільш відчутні коливання цін на пшеницю можна спостерігати при істотних розбіжностях прогнозів з фактичною ситуацією в великих країнах-експортерах. При укладанні контрактів на постачання пшениці, ціна на пшеницю за готівку і не тільки формується на момент укладання угоди, з урахуванням співвідношення між пропозицією на зерно і попитом. При негайній поставці обсягів після укладення контракту вказується ціна спот, яка може відрізнятися в залежності від характеристик товару, умов поставки, оплати і інших чинників. Одним з вагомих переваг спот контракту є швидке завершення договору.

Однак 90% зернотрейдерів воліє укладати форвардні контракти на поставку зерна, з відстрочкою поставки строком від 1 до 3 місяців. Форвардна ціна формується на основі існуючих витрат по зберіганню зерна, страхування обсягу та інших показників. При її формуванні також грають роль якісні характеристики врожаю і умови поставки. На піку сезону укласти велику кількість спот контрактів неможливо, з цієї причини рівномірний розподіл форвардних контрактів протягом року виглядає більш привабливо.

Чому так складно вигідно купити пшеницю ціна на яку дуже мінлива

Виробники і закупівельники пшениці прагнуть укласти максимально вигідні угоди. Однак, їм далеко не завжди вдається вгадати найбільш вдалий час, протягом якого ціна на врожай є найбільш підходящою. Бажаючи продати пшеницю ціна на яку в даний момент максимально висока, виробники намагаються максимально привернути увагу закупівельників саме до свого товару. Крім того, знайти надійного постачальника і закупника теж є досить непростим завданням, адже далеко не кожна партія пшениці відповідає необхідним показникам якості і потрібним обсягами.

Як можна ефективно відстежувати закупівельні ціни на пшеницю, використовуючи сучасні інструменти

Допомогти впоратися з подібними проблемами може аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам корисну та актуальну інформацію, що дозволяє регулярно відслідковувати ситуацію на ринку. Використовуючи його інструменти, можна:· спостерігати за тенденцією зміни на ринку зернових культур протягом усього року;· легко знаходити надійних постачальників і покупців продукції.

Крім того, всі ціни, що публікуються на порталі, є завжди актуальними, що дозволяє миттєво реагувати на найменші зміни на ринку. А також дають можливість вивчення динаміки підвищення або зниження навіть протягом одного дня.

Бажаючи продавати швидко і вигідно, при цьому укладати угоди з перевіреними і надійними постачальниками і закупниками, достатньо всього лише пройти нескладну реєстрацію на порталі Агронайзер і отримати масу переваг. Робота на порталі дозволить істотно заощадити час на моніторинг цін. Продавати і купувати на порталі Агронайзер можна швидко й вигідно.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін