Agronizer
Реєстрація Вхід
table

Бензин оптом

Актуальні ціни на бензин оптом, розміщення оголошень на купівлю та продаж!

Зареєструватися та побачити все
 • 21.100.04
 • 21.420.03
 • 25.360.06
Agronizer
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно купити бензин оптом

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі оптових цін на бензин

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити самого вигідного постачальника

Зареєструватися
Agronizer

Отримати інформацію про оптові поставки бензина у Вашому регіоні

Надішліть заявку та дізнайтеся, які підприємства зараз постачають бензин оптом у Вашому регіоні

Відправити заявку

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer

Отримати допомогу в реєстрації на порталі

Надішліть заявку на реєстрацію і наш менеджер допоможе Вам швидко зареєструватися для перегляду цін

Відправити заявку

Портал полегшує взаємодію сільгоспвиробників та постачальників

Купівля бензину оптом

Портал допомагає сільгоспвиробникам швидко знаходити постачальників палива, що продають бензин оптом за найбільш вигідними цінами

Продаж бензину оптом

Портал допомагає постачальникам бензину залучати до співпраці сільгоспвиробників, що планують закуповувати бензин за оптовими цінами в найближчим часом

Чому оптового постачальника бензину варто вибирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх продажів і поставок

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані лише ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправити заявку, пысля чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення оптових закупівель бензину на порталі БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд оптових продажів блензину доступний при оплаті ПІДПИСКИ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Agronizer

Отримати безкоштовний тестовий період

Надішліть заявку на реєстрацію та отримаєте безкоштовне використання порталу протягом першого місяця

Відправити заявку

Agronizer

Отримати бонус на використання порталу

Надішліть заявку і дізнайтеся про бонуси, які можна отримати при використанні порталу

Відправити заявку

Поширені запитання

Як стежити за зміною оптових цін на бензин?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за зміною оптових цін на бензин в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті продажі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо оптова ціна на бензин зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще купувати бензин оптом?

Кращий час для оптових закупівель бензину, коли ціна на нього найнижча. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і купити бензин оптом в період, коли ціна буде мінімальною.

Як обрати оптового постачальника бензину?

Для вибору оптового постачальника бензину необхідно визначити основні вимоги до закупівлі обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до продажу є всі необхідні дані, виходячи з яких можна визначити відповідного постачальника.

Як вигідно купити бензин оптом?

Найвигідніше купувати бензин великими оптовими партіями. На порталі Агронайзер постачальники вказують обсяги що поставляються, при дотриманні яких, оптові ціни на бензин будуть найнижчими.

Як перевірити оптового постачальника бензину?

Перед угодою з новим оптовим постачальником бензину необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі постачальники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні піприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як купити бензин оптом в Україні?

Функціонування аграрних підприємств неможливо собі уявити без використання такого важливого ресурсу, як паливо. Робота всієї сільськогосподарської техніки залежить від наявності пального на підприємстві. Паралельно з постійними закупівлями дизельного палива, аграрні підприємства також потребують закупівлі бензину, що забезпечує роботу використовуваного в господарствах транспорту. Вони зацікавлені купити бензин оптом ціна на який буде прийнятна.

Закупівлі бензину аграрними підприємствами здійснюються на регулярній основі, але основний пік припадає на період посівної, при виникненні необхідності транспортування робочого персоналу, і в період збирання врожаю, коли велика кількість зерновозів вивозить зерно з господарств і транспортує сільськогосподарську продукцію на елеватори. Саме в цей час на різноманітних інформаційних ресурсах особливо активно починають з'являтися оголошення «Купуємо бензин оптом».

На даний час, згідно з наявними даними, внутрішнє виробництво бензину зросло в середньому на 3,4%. Це пов'язано зі зміною структури імпорту, в якій поставки бензину від білоруських НПЗ скоротилися в середньому на 16%, а частка бензину, що виготовляється на польських, і литовських НПЗ зросла на 17%.У числі основних країн імпортерів бензину в Україну на сьогоднішній день присутні: • Білорусь• Польща• Литва• Румунія

 

Найбільш великими компаніями, зайнятими нафтовидобутком в Україні в даний час є:

 • Нафтогазвидобування
 • Укргазвидобування
 • Природні ресурси
 • Видобувна компанія Укрнафтобуріння
 • Полтавська газонафтова компанія
 • Куб-Газ
 • Укргазвидобування
 • Каштан Петролеум ЛТД
 • Еско-Північ
 • Бориславська нафтова компанія

На даний час загальна кількість державного споживання нафтопродуктів становить 15% від усього споживання в Україні. При цьому 80% ринку залежить від імпортних поставок, що забезпечує високу конкуренцію і знижує вплив внутрішніх виробників. У кількість основних постачальників нафтопродуктів входять наступні компанії:

 • WOG
 • ОККО
 • Оіл-Трейд
 • Лівайн торг
 • Торум
 • Глуск Україна
 • Еко-Сервіс
 • Глобал Сейл
 • Альянс Енерго Трейд
 • Євростандарт
 • Манго Груп
 • Сокар Україна

Де купити бензин дрібним оптом дешево

Відчуваючи необхідність продати і купити дешевий бензин дрібним оптом в Україні, всі учасники цього ринку стикаються з певними труднощами. Так аграрії докладають чимало сил і часу для пошуку постачальника палива, у якого буде найсприятливіша ціна й прийнятна якість. А постачальники насилу утримують старих і залучають нових клієнтів через високу конкуренцію на ринку, а також у зв'язку з наявністю великої кількості недобросовісних постачальників, що пропонують необґрунтовано низькі ціни.

Ефективно справитися з подібною ситуацією допоможе аграрний портал Агронайзер, що забезпечує своїх учасників свіжої і перевіреною інформацією. Тут аграрії зможуть з легкістю відстежувати ціни всіх потенційних постачальників бензину, обираючи найбільш підходящі варіанти. Крім того, за допомогою порталу Агронайзер аграрії зможуть закуповувати паливо спільно з іншими фермерськими господарствами в складі партій. Це забезпечить закупівлю бензину гідної якості у великих і надійних компаній за низькою ціною.

 

Як вигідно і швидко продати бензин оптом в Україні

Виробники палива за допомогою порталу можуть отримати можливість регулярно сповіщати покупців про зміни своїх цін. При цьому на сайті аграрії зможуть бачити виключно перевірені компанії, порівнюючи лише ціни сумлінних постачальників, виключаючи пропозиції від шахраїв.

Постачальникам палива портал допоможе простіше і регулярніше тримати своїх клієнтів в курсі своїх цін. Крім того, на сайті аграрії будуть бачити тільки перевірені компанії, що дозволить їм порівнювати тільки ціни порядних постачальників, минаючи пропозиції шахраїв. Крім цього, використовуючи можливості порталу Агронайзер можна: • швидко орієнтуватися в сформованій ринкової ситуації;• миттєво реагувати на найменші зміни цін;• легко знаходити потенційних закупівельників і виробників палива в будь-який час доби.

Де знайти актуальні ціни на бензин оптом в Україні

Всі ціни, що транслюються на порталі, проходять постійний моніторинг та оновлення, це дозволяє зберегти їх актуальність. На порталі можна не тільки дізнаватися про те, скільки коштує бензин оптом, але і відстежувати динаміку зміни цін в порівнянні з вчорашнім днем. Зручний інтерфейс дозволяє легко і швидко знаходити потрібну інформацію за допомогою фільтрів, а також легко управляти своїми пропозиціями в будь-який час доби. Продавати і купувати паливо з порталом Агронайзер можна легко, швидко, вигідно і безпечно.

 

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook

Відправити заявку на реєстрацію