Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Фуражний овес

Актуальні ціни на фуражний овес, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на фуражний овес сьогодні

24.04.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата

Закупівлі фуражного вівса сьогодні

24.04.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата

Продажі фуражного вівса сьогодні

24.04.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати фуражний овес

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на фуражний овес

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте овес фуражний у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів фуражного вівса в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж фуражного вівса

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі фуражного вівса на даний час

Купівля фуражного вівса

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати фуражний овес найближчим часом

Чому закупника фуражного вівса варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель фуражного вівса БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про фуражний овес за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на фуражний овес?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на фуражний овес в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на фуражний овес зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати фуражний овес?

Кращий час для продажу фуражного вівса, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати фуражний овес в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника фуражного вівса?

Для вибору закупівельника фуражного вівса необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати фуражний овес?

Найвигідніше продавати фуражний овес з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на фуражний овес буде найвищою.

Як перевірити закупівельника фуражного вівса?

Перед угодою з новим закупівельником фуражного вівса необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як швидко та вигідно купити фуражний овес в Україні?

Однією з цінних кормових культур є овес, що має відмінні поживні характеристики. Зерно вівса незамінне при вигодовуванні молодняка великої рогатої худоби, домашньої птиці свиней і коней. Велика кількість вітамінів і корисних мікроелементів забезпечило вівсу високу популярність в якості концентрованого корму, кращого за поживністю і засвоюваністю.

Як сільськогосподарська культура овес маловимогливий до родючих ґрунтів, але при цьому любить вологу. Маючи високий потенціал продуктивності, ця культура славиться високою врожайністю, однак через погодні умови вона буває дуже мінливою. У якості фуражного зерна в більшій мірі використовується червоне і сіре зерно. Основне виробництво вівса зосереджено в Німеччині, Росії, Польщі, південних районах Канади, Казахстані та США.

В Україні овес вирощується як в великих, так і в малих фермерських господарствах, при цьому щорічно спостерігаються постійні коливання обсягів виробництва. В основному його вирощують в Житомирській, Чернігівській, Волинській, Рівненської, Одеській і Харківській областях. Більшою мірою врожай вівса використовується в рамках внутрішнього споживання, однак існують і експортні поставки в такі країни як Арабські Емірати, Індію і Грецію.

У купівлі вівса в Україні перш за все зацікавлені тваринницькі господарства, які потребують якісних кормів. Крім того, на постійній основі овес закуповується комбікормовими заводами та іншими компаніями переробниками. Також використовують цю культуру для виробництва збалансованих кормів. Невелика частина врожаю скуповується компаніями трейдерами, які експортують зерно за кордон.

Процес продажу і купівлі вівса в Україні пов'язаний з низкою проблем, з якими стикаються як виробники зернової продукції, так і закупівельники. Для виробників вівса найскладнішим завданням є пошук закупника, готового придбати товар за хорошою ціною відразу після збирання врожаю. Справа в тому, що далеко не всі малі фермерські господарства мають у своєму розпорядженні можливості зберігання зерна. Для них своєчасна реалізація вівса відразу після жнив грає особливе значення. Тому саме в цей період можна знайти найбільшу кількість оголошень «Куплю овес фуражний», розміщених на різних інформаційних ресурсах.

Проблема закупівельника полягає в необхідності налагодження постійних поставок вівса на виробничі або тваринницькі підприємства. Однак, з огляду на те, що далеко не всі фермерські господарства зайняті вирощуванням цієї культури, а також щорічну мінливість обсягів врожаю, знайти відповідного постачальника виявляється не просто. Щоразу доводиться шукати нові господарства для співпраці.

Справитися з подібними ситуаціями допоможе аграрний портал Агронайзер, який володіє безліччю інструментів, здатних значною мірою полегшити процес пошуку ділових партнерів як для виробників, так і для постачальників. На порталі виробник фуражного вівса зможе відразу побачити і оцінити всі пропозиції від закупівельників, існуючі на даний момент, з детальним описом умов закупівлі, в тому числі і відразу після збирання врожаю.

Закупник, що реєструється на порталі, зможе протягом максимально короткого часу знайти вигідні для себе пропозиції, що надійшли від постачальників із зазначенням обсягів на продаж.

Пройшовши швидку реєстрацію на порталі Агронайзер, більше не доведеться витрачати багато часу на пошук пропозицій про купівлю або продаж фуражного вівса. При цьому можна буде легко відстежити динаміку зміни цін по тій чи іншій культурі. Крім того, тут можна буде легко відстежити найбільш сприятливий час для здійснення угоди з перевіреними компаніями, отримати максимум інформації про умови закупівель, а також переглядати інформацію лише з потрібних областей. На порталі Агронайзер можна продавати і купувати зернові швидко і вигідно.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін