Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Горох

Актуальні ціни на горох, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на горох сьогодні

24.04.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Горох жовтий
9300
ГРН з ПДВ
Хмельницька
24.04.2024
Горох жовтий
9500
ГРН з ПДВ
Київська
24.04.2024
Горох жовтий
8000
ГРН з ПДВ
Дніпропетровська
24.04.2024
Горох жовтий
9700
ГРН з ПДВ
Черкаська
24.04.2024
Горох жовтий
9000
ГРН з ПДВ
Тернопільська
24.04.2024
Горох жовтий
9000
ГРН з ПДВ
Львівська
24.04.2024

Закупівлі гороху сьогодні

24.04.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Горох жовтий
Екоінтер Трейд
Вінницька
від 100 т
24.04.2024
Горох жовтий
НИКАГРО
Одеська
від 100 т
24.04.2024
Горох жовтий
Агронадия
Дніпропетровська
від 250 т
24.04.2024
Горох жовтий
СТАС І К
Дніпропетровська
від 20 т
24.04.2024
Горох жовтий
КЕРНЕЛ-ТРЕЙД
Київська
від 100 т
24.04.2024
Горох жовтий
ІТІДЖІ КОММОДІТІЗ
Одеська
від 110 т
24.04.2024

Продажі гороху сьогодні

24.04.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Горох жовтий
25 т
Іванівка
Доставка
24.04.2024
Горох жовтий
52 т
Томаківка
Самовивіз
24.04.2024
Горох жовтий
100 т
Приютівка
Самовивіз
24.04.2024
Горох жовтий
80 т
Зелене
Самовивіз
24.04.2024
Горох жовтий
150 т
Магдалинівка
Самовивіз
24.04.2024
Горох жовтий
28 т
Рогізки
Самовивіз
24.04.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати горох

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на горох

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте горох у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів гороху в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж гороху

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі гороху на даний час

Купівля гороху

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати горох найближчим часом

Чому закупника гороху варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель гороху БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про горох за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на горох?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на горох в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на горох зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати горох?

Кращий час для продажу гороху, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати горох в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника гороху?

Для вибору закупівельника гороху необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати горох?

Найвигідніше продавати горох з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на горох буде найвищою.

Як перевірити закупівельника гороху?

Перед угодою з новим закупівельником гороху необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як вигідно купити горох?

До числа найпоширеніших зернових бобових культур по праву належить горох, який має високу харчову цінність. Ця культура є корисним учасником сівозміни. Посівні площі, відведені під горох, можуть бути ефективно оброблені гербіцидами, призначеними для боротьби з бур'янами, що неможливо здійснити при посівах інших сільськогосподарських культур. Це дозволяє якісно очистити поля від бур'яну на майбутнє.

В рамках світового ринку Україна посідає четверте місце з виробництва сухого гороху, і 32-ю позицію з виробництва овочевого гороху. Не менш популярний горох і на внутрішньому ринку країни. Українська земля  має у розпорядженні всі необхідні ресурси для отримання хороших врожаїв цієї культури. Горох не володіє стійкістю до посушливого клімату, однак здатний виростати на відносно посушливих територіях, завдяки особливостям кореневої системи. Найбільша кількість посівних площ, відведених в Україні під посіви гороху, розташована у таких областях як:

 • Одеська
 • Запорізька
 • Харківська

Вітчизняні виробники цієї культури в повній мірі справляються з задоволенням потреб внутрішнього ринку країни. Крім того, достатні обсяги виробництва гороху дають можливість відправляти партії на експорт, так як купити горох в Україні готові багато країн. На даний час найбільша частка експорту українського гороху, що склала 64%, припадає на країни Євросоюзу. При цьому з України горох також поставляється в Непал і Таїланд.

Закупівельні ціни на горох, згідно з аналітичною інформацією, нестабільні. Спостерігається падіння ціни, однак горох як і раніше залишається вигідною культурою для вирощування. Якщо простежити динаміку зміни ціни, то на початку осені вона була значно вище, ніж в кінці грудня. На думку експертів, її збільшення можна очікувати до середини року. Компанії, які закуповують жовтий горох на експорт, зазвичай пропонують більш високу ціну, ніж підприємства, орієнтовані на внутрішній ринок.

В Україні в закупівлі гороху зацікавлені переробні підприємства харчової промисловості, а також комбікормові заводи і зернотрейдингової компанії. Компанії експортери нерідко публікують свої оголошення «Куплю горох жовтий» на різних інформаційних ресурсах. Горох вирощується переважно великими та середніми фермерськими господарствами, які прагнуть реалізувати свою продукцію за хорошою ціною.

Як продати горох максимально вигідно

Прагнучи зробити закупівлю врожаю гороху або його продаж, всі учасники ринку стикаються з певним рядом проблем. Для виробників особливо важливо продати горох по хорошій ціні, при цьому враховуючи, що вона з'являється лише за умови виникнення великих експортних закупівель. Тому дуже важливо відстежити саме цей момент, щоб встигнути укласти вигідні угоди. Для закупівельників, орієнтованих на експорт, досить не просто знайти великі партії гороху, що відповідають певним показникам якості.

Допомогти впоратися з подібними завданнями може аграрний портал Агронайзер, що надає корисну та актуальну цінову інформацію для всіх учасників ринку. Тут виробники, що бажають продати горох в Україні, зможуть відстежити появу найбільш сприятливого періоду для продажу своїх врожаїв за хорошою ціною.  При цьому їм не доведеться розміщувати величезну кількість оголошень «Продам горох жовтий» на сторонніх ресурсах. А закупівельники зможуть закупити необхідну кількість гороху потрібної якості, привертаючи увагу максимальної кількості аграріїв до своїх закупівель.

Крім того, використання порталу дозволить:

 • швидко орієнтуватися в сформованій ринковій ситуації;
 • легко знаходити потенційних ділових партнерів;
 • миттєво реагувати на зміну цін, а також відстежувати їх динаміку;
 • завжди бути в курсі останніх новин аграрного світу;

Чому так важлива актуальна ціна за тону гороху

Всі ціни, зазначені на порталі Агронайзер, завжди відрізняються своєю актуальністю, завдяки постійному моніторингу і оновленням. Таким чином користувачі порталу завжди знають яка ціна на горох в Україні в 2020 р є найкращою. Крім того, учасники порталу проходять обов'язкову перевірку, що в майбутньому виключає можливість зустрічей з недобросовісними компаніями і їхніми представниками. Простий і зручний інтерфейс порталу дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію і управляти своїми закупівлями або пропозиціями обсягів у будь-який час доби.

Використовуючи портал Агронайзер можна заощадити час на пошуку ділових партнерів, на аналізі динаміки зміни цін в порівнянні з вчорашнім днем, а також швидко приймати зважені і правильні рішення щодо подальшого ведення бізнесу. З порталом Агронайзер можна купувати і продавати горох швидко, вигідно і безпечно.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін