Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Горох фуражний

Актуальні ціни на фуражний горох, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на фуражний горох сьогодні

27.05.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Горох фуражний
8000
ГРН з ПДВ
Полтавська
27.05.2024

Закупівлі фуражного гороху сьогодні

27.05.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Горох фуражний
МКО ТРАНС-СЕРВІС
Полтавська
від 50 т
27.05.2024
Горох фуражний
Українське Зерно
Полтавська
від 20 т
27.05.2024

Продажі фуражного гороху сьогодні

27.05.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати фуражний горох

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на фуражний горох

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте фуражний горох у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів фуражного гороху в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж фуражного гороху

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі фуражного гороху на даний час

Купівля фуражного гороху

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати фуражний горох найближчим часом

Чому закупника фуражного гороху варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель фуражного гороху БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про фуражний горох за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на фуражний горох?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на фуражний горох в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на фуражний горох зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати фуражний горох?

Кращий час для продажу фуражного гороху, коли ціна на нєї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати фуражний горох в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника фуражного гороху?

Для вибору закупівельника фуражного гороху необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати фуражний горох?

Найвигідніше продавати фуражний горох з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на фуражний горох буде найвищою.

Як перевірити закупівельника фуражного гороху?

Перед угодою з новим закупівельником фуражного гороху необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як вигідно купити фуражний горох?

Серед різних зернофуражних культур особливе місце займає горох, завдяки своїм поживним якостям. Високі кормові гідності в поєднанні з досить низькою вартістю, а також з можливістю вирощування в різних умовах забезпечують цій культурі хороший попит серед підприємств тваринницької галузі. У горосі міститься велика кількість протеїну, що забезпечує необхідні результати при вигодовуванні сільськогосподарських тварин і птиці.

Для концентрованих кормів і різноманітних кормових сумішей використовується борошно і горохова дерть, в той час як зелена маса, полова, солома і сіно, йде на корм худобі в чистому вигляді. Так як горох прекрасно витримує більшість гербіцидів, його вирощування позитивно позначається на полях. В Україні фуражний горох в великих кількостях виробляється в таких областях як:

 • Донецька
 • Херсонська
 • Луганська
 • Кіровоградська
 • Одеська
 • Запорізька

Традиційно вартість фуражного гороху поступається вартості продовольчого. Вирощуванням цієї культури зайняті переважно невеликі фермерські господарства, які збувають свою продукцію підприємствам переробникам. При необхідності реалізації фуражного гороху, аграрії прагнуть продати його за хорошою ціною. Однак в більшості випадків через брак ринкової інформації більшість з них продають свої врожаї перекупникам. Перекупники в свою чергу прагнуть купити кормовий горох за заниженою вартістю, а потім реалізують його безпосередньо компаніям-переробникам зі своєю націнкою. В результаті виробники втрачають частину свого потенційного прибутку.

В цілому, стикаючись з питанням закупівлі і реалізації як перед виробниками так і перед закупівельниками постійно виникають одні і ті ж завдання. Виробники зацікавлені якомога вигідніше продати свій врожай. Для них актуальний пошук надійного закупника, й уникнення при цьому зустрічі з перекупниками. А для закупівельників важливо знайти сумлінного виробника,  що регулярно постачає врожай в потрібному обсязі. Саме з цієї причини вони часто подають оголошення «Куплю горох фуражний» в різні інформаційні джерела.

Як максимально вигідно і безпечно продати кормовий горох

Допомогти вирішити подібні завдання може аграрний портал Агронайзер, що пропонує всім учасникам ринку свіжу, актуальну і перевірену інформацію. Тут до уваги виробників буде представлений великий список закупівельників, які транслюють свої пропозиції, й серед якого можна обрати оптимальний варіант, відповідний максимально вигідній ціні. Закупівельники, в свою чергу зможуть ознайомитися зі списком всіх фермерських господарств зайнятих реалізацією фуражного гороху, і обрати з них ті, які більшою мірою будуть відповідати всім вимогам їх закупівель.

Крім того, використовуючи портал Агронайзер можна скористатися такими можливостями: • легко орієнтуватися в ринковій ситуації в будь-який час;• відслідковувати зміну динаміки цін у порівнянні з попереднім днем;• першими дізнаватися про появу вигідних пропозицій;• миттєво реагувати на будь-яку зміну ринкової ситуації;• швидко і легко знаходити потенційних партнерів по бізнесу;• управляти своїми пропозиціями обсягів або закупівлями в будь-який час доби.

Ціни на фуражний горох, що зазначені на порталі Агронайзер, піддаються постійному моніторингу і оновленню. Завдяки цьому вони завжди залишаються актуальними, що дозволяє приймати вірні та виважені рішення в разі необхідності укладення угод. Всі учасники порталу проходять обов'язкову перевірку та реєстрацію. Це виключає можливість контакту з недобросовісними компаніями і шахраями. На порталі щодня можна відстежувати наскільки піднялася або знизилася ціна на продукцію в порівнянні з попереднім днем.

Крім того, на порталі Агронайзер можна самостійно розміщувати і керувати своїми пропозиціями або ж скористатися допомогою менеджера, який контролює актуальність інформації, що публікується. Портал Агронайзер володіє простим і зручним інтерфейсом, що дозволяє знаходити потрібну інформацію протягом декількох хвилин в будь-який час доби. Для відсіювання непотрібної інформації можна скористатися зручними фільтрами, що заощаджує час на аналізі ринку саме в цікавих областях. З порталом Агронайзер можна продавати і купувати швидко, безпечно і вигідно.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін