Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Ячмінь

Актуальні ціни на ячмінь, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на ячмінь сьогодні

01.04.2023

Культура
Ціна, грн
Розрахунок
Область
Дата
Ячмінь
5200
з ПДВ
Запорізька
01.04.2023
Ячмінь
8000
з ПДВ
Львівська
01.04.2023
Ячмінь
6300
з ПДВ
Одеська
01.04.2023
Ячмінь
5583
з ПДВ
Миколаївська
01.04.2023
Ячмінь
5200
з ПДВ
Кіровоградська
01.04.2023
Ячмінь
5600
з ПДВ
Харківська
01.04.2023

Закупівлі ячменю сьогодні

01.04.2023

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Ячмінь
Нібулон
Одеська
від 50 т
01.04.2023
Ячмінь
Прибалтійський дім Юдіель
Одеська
від 1000 т
01.04.2023
Ячмінь
ТЕРРА
Харківська
від 50 т
01.04.2023
Ячмінь
ГРЕЙН ПАРТНЕР
Одеська
від 50 т
01.04.2023
Ячмінь
ЕТНА ПЕЛЛ
Закарпатська
від 50 т
01.04.2023
Ячмінь
SC RCA ONLINE SALES GROUP SRL
Румунія
від 25 т
01.04.2023

Продажі ячменю сьогодні

01.04.2023

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Ячмінь
100 т
Арциз
Доставка
01.04.2023
Ячмінь
400 т
Вовчанськ
Доставка
01.04.2023
Ячмінь
300 т
Мончин
Самовивіз
01.04.2023
Ячмінь
140 т
Вишнопіль
Самовивіз
01.04.2023
Ячмінь
150 т
Шатівка
Самовивіз
01.04.2023
Ячмінь
700 т
Пчани
Самовивіз
01.04.2023
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати ячмінь

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на ячмінь

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Agronizer

Отримати інформацію про закупівлі ячменя у Вашому регіоні

Надішліть заявку та дізнайтеся, які компанії зараз закуповують ячмінь у Вашому регіоні

Відправити заявку

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте ячмінь у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів ячменя в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися
Agronizer

Отримати допомогу в реєстрації на порталі

Надішліть заявку на реєстрацію і наш менеджер допоможе Вам швидко зареєструватися для перегляду цін

Відправити заявку

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж ячменя

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі ячменя на даний час

Купівля ячменя

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати ячмінь найближчим часом

Чому закупника ячменю варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель ячменю БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про ячмінь за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Agronizer

Отримати безкоштовний тестовий період

Надішліть заявку на реєстрацію і отримаєте безкоштовне використання порталу протягом першого місяця

Відправити заявку

Наші партнери

Agronizer
Agronizer
Agronizer
Agronizer

Отримати бонус на використання порталу

Надішліть заявку і дізнайтеся про бонуси, які можна отримати при використанні порталу

Відправити заявку

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на ячмінь?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на ячмінь в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на ячмінь зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати ячмінь?

Кращий час для продажу ячменю, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати ячмінь в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника ячменю?

Для вибору закупівельника ячменю необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати ячмінь?

Найвигідніше продавати ячмінь з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на ячмінь буде найвищою.

Як перевірити закупівельника ячменю?

Перед угодою з новим закупівельником ячменю необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як швидко та вигідно купити ячмінь в Україні?

Серед найбільш популярних і затребуваних зернових культур, таких як рис, кукурудза і пшениця особливе місце по праву займає ячмінь, вирощуваний людиною ще з давніх часів. На даний час саме з ячменю виготовляється велика кількість різноманітних сортів пива і віскі, а більшості відвідувачів продуктових магазинів добре знайомі перлова і ячна крупа.

Зерно ячменю містить масу корисних і поживних елементів, в числі яких до 16% білка, 3-5% рослинних жирів, близько 75% вуглеводів, а також 10% клітковини. Крім того, ячмінь багатий на велику кількість таких елементів як калій, селен, залізо, цинк, мідь і вітамінів груп A, B, D, E. А калорійність 100 г цільного зерна становить 288 ккал, що є 18% від добової норми для дорослої людини.

У світі виробництво ячменю налічує мільйони тон, в тому числі і в Україні. Велика частина світового вала цього зерна, приблизно 85%, використовується як корм для сільськогосподарських тварин. Однак при цьому, не дивлячись на всю свою харчову цінність, ячмінь можна віднести до забутих харчових культур, так як лише 1-2% від світового виробництва цієї культури йде на харчові потреби, за винятком країн Африки, Скандинавії та Східної Азії. Проте ячмінь зерно купити яке прагнуть багато підприємств, все одно залишається дуже затребуваним.

Для будь-якого виробника ячменю має значення вибір найкращого часу реалізації врожаю. На думку експертів вибір сприятливого періоду залежить від наявності у фермерського господарства власних складських приміщень. При їх відсутності доцільніше реалізовувати ячмінь відразу після збирання. Але якщо є можливість зберігання зерна до осені-зими, є сенс притримати урожай, після чого продати його за вищою ціною компаніям, що бажають ячмінь купити оптом.

В даний час в Україні спостерігається висока рентабельність зернових культур, яку забезпечили ячмінь і кукурудза за рахунок хорошої врожайності і досить високих цін. Це дало привід забезпечити збільшення площ під зерновими, завдяки чому в Україні площі під озимий ячмінь збільшилися на 15-20%.

У числі основних покупців українського ячменю виявилися Саудівська Аравія, Китай і Лівія. А найбільшими експортерами цієї культури виступають такі компанії як: НІБУЛОН, Louis Dreyfus, Гранум Інвест, АДМ Трейдинг, Україна, ДПЗКУ, Glencore, Кернел, Bunge, Engelhart CTP, Black Sea Commodities Ltd. Підприємства, зацікавлені в закупівлях ячменю, часто публікують свої оголошення «Куплю ячмінь ціна договірна», в різних інформаційних ресурсах.

Як продати ячмінь в Україні за максимально вигідною ціною

Продаж і купівля ячменю пов'язана з низкою проблем, з якими доводиться стикатися всім учасникам ринку. Прагнучи продати ячмінь ціна на який буде максимальною, виробник не завжди встигає відстежити найбільш сприятливий період для продажу, що випадає на час здійснення великих експортних закупівель буквально кілька разів на рік.

Закупник у свою чергу зацікавлений в закупівлі ячменю в великих обсягах, однак переконати виробника в тому, що пропонована їм ціна є максимально вигідною дуже непросте завдання. Адже далеко не всі виробники мають у своєму розпорядженні вдосталь необхідної інформації про ринкову ситуацію на той чи інший період. У цей час більшість закупівельників підшукує оголошення від аграріїв «Продам ячмінь», проте далеко не завжди реалізовується зерно відповідає необхідним показникам якості.

Допомогти у вирішенні подібних проблем може аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам тільки актуальну і перевірену інформацію про стан цін на ринку в реальному часі. Тут легко можна зорієнтуватися скільки коштує ячмінь в Україні на даний момент і в будь-який час доби. А також на порталі виробник завжди зможе відстежити початок періоду експортних закупівель, що дозволить реалізувати обсяги вчасно і за хорошою ціною. А закупівельники зможуть закупити необхідну кількість ячменю у аграріїв, які знають про настання сприятливого періоду для продажу.

Де знайти актуальні закупівельні ціни на ячмінь в Україні 2020

Всі ціни на порталі на ячмінь 2020 завжди є актуальними, завдяки чому можна легко орієнтуватися в ринковій ситуації. При найменших цінових коливаннях користувачі порталу легко зможуть проаналізувати їх динаміку, не витрачаючи на аналіз велику кількість часу і таким чином реалізувати або закупити ячмінь ціна за тону в Україні на який буде оптимальною.

Де шукати відповідь на питання: яка ціна на ячмінь сьогодні в Україні?

Використовуючи портал Агронайзер можна легко знаходити перевірених постачальників і закупівельників зернових культур в цікавих областях, економлячи при цьому купу часу. Легко орієнтуватися в цінах на зерно, а також уникнути зустрічі з шахраями, співпрацюючи виключно з перевіреними компаніями. Проста реєстрація на порталі Агронайзер дозволить скористатися усіма його перевагами, а також купувати і продавати зернові швидко і вигідно за оптимальною ціною.

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін