Agronizer
Зареєструватися Увійти

Портал Агронайзер запрошує своїх користувачів на Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses

Портал Агронайзер запрошує своїх користувачів на Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses

 

14-15 вересня у Варшаві відбудеться форум: Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses. Головна тема форуму – експорт української сільгосппродукції.

«Співтовариство  виробників і споживачів бобових України» та консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт» у співпраці з ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЮ ГОСПОДАРЧОЮ ПАЛАТОЮ анонсували свій новий аграрний проект – «Agro&FoodSecurityForum. Grains, Oilseeds, Pulses»

Agro&Food Security Forum – це новий майданчик для співпраці українських сільгоспвиробників та іноземних закупівельників, організації нових логістичних маршрутів та розвитку аграрного бізнесу.

До форуму будуть залучені представники урядів Польщі та України, видатні українські спеціалісти та оператори ринку, а також представники іноземних закупівельних компанії.

На цій події будуть обговорюватися нові шляхи партнерства українських виробників та іноземних компаній, побудова нових логістичних ланцюгів, перспективи експорту аграрної продукції, нові фактори  розвитку агросектору України та запобігання світовій продовольчій кризі. Також у програмі форуму відбудеться поїздка до портів Гдиня та Гданськ.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України, «Міністерства сільського господарства Польщі», Української Зернової Асоціації, Асоціації «Укроліяпром»

Детальну інформацію про форум та участь у ньому можна переглянути натиснувши на: Офіційний веб-сайт події

Портал Агронайзер запрошує усіх своїх користувачів, які планують продати зерно за кордон, відвідати цей захід та дарує знижку у 10% на участь у форумі. Для отримання знижки натисніть на сторінку реєстрації та у полі «Промокод» введіть слово АГРОНАЙЗЕР - Сторінка реєстрації на форумі

 

З усіх питань звертайтесь до організаторів за телефонами:

+38 (067) 364-16-36 

+38 (050) 347-10-19

«Співтовариство виробників та споживачів бобових України» та Консалтингова компанія «УкрАгроКонсалт»

Адреса: Україна, 01054 ,Київ , вул. Ярославів Вал 26 /офіс 4

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook