Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Нут

Актуальні ціни на нут, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на нут сьогодні

15.06.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Нут
28000
ГРН
Київська
15.06.2024
Нут
35000
ГРН
Закарпатська
15.06.2024
Нут
24000
ГРН з ПДВ
Черкаська
15.06.2024
Нут
24000
ГРН з ПДВ
Одеська
15.06.2024
Нут
23000
ГРН з ПДВ
Київська
15.06.2024

Закупівлі нуту сьогодні

15.06.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Нут
УлтраГлас (UltraGlass Ltd.)
Закарпатська
від 100 т
15.06.2024
Нут
Екоінтер Трейд
Київська
від 22 т
15.06.2024

Продажі нуту сьогодні

15.06.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Нут
33 т
Кищенці
Самовивіз
15.06.2024
Нут
192 т
Пирятин
Самовивіз
15.06.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати нут

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на нут

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте нут у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів нуту в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж нуту

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі нуту на даний час

Купівля нуту

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати нут найближчим часом

Чому закупника нуту варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель нуту БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про нут за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на нут?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на нут в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на нут зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати нут?

Кращий час для продажу нуту, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати нут в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника нуту?

Для вибору закупівельника нуту необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати нут?

Найвигідніше продавати нут з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на нут буде найвищою.

Як перевірити закупівельника нуту?

Перед угодою з новим закупівельником нуту необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як швидко та вигідно продати нут?

Як можна швидко і вигідно купити нут

Однією з культур, що мають важливе агротехнічне, а також господарське значення є нут. Нут добре відомий у багатьох країнах світу як зернобобова культура, що використовується в продовольчих цілях, в кормових, а також в якості сировини для переробної промисловості.

Нут славиться високою рентабельністю, тому активно експортується по всьому світу. Батьківщиною нуту вважається Азія, і тому від врожаю в цьому регіоні безпосередньо залежить ціна цієї культури, що вирощується в Україні. Тут нут посідає третє місце за популярністю серед інших бобових культур, тому дуже часто на численних дошках оголошень можна зустріти пропозицію «Куплю нут».

Нут легко витримує посушливий клімат, тому активно вирощується в південних регіонах України. Основна складність у вирощуванні цієї культури полягає в її поганій переносимості гербіцидів. З цієї причини основними виробниками нуту є середні і невеликі фермерські господарства, які легше пораються з бур'янами на невеликих посівних площах.

Основними покупцями, охочими придбати нут в Україні на внутрішньому ринку, є компанії переробники, а також компанії-оптовики і зернотрейдери. Найбільше нуту експортується в такі країни як:

 • Єгипет
 • Туреччина
 • Лівія
 • Пакистан
 • Саудівська Аравія
 • країни Євросоюзу

Від чого залежить ціна на нут

Ціни на нут в Україні більшою мірою залежать від загальної врожайності цієї культури в світі, від кліматичних умов зони, в якій вона вирощується, від коливання валютного курсу, а також від сезону. На даний час, на думку експертів, кількість вирощуваного нуту в Україні недостатня, тому вони регулярно виступають з рекомендацією збільшення посівних площ під нут.

Прагнучи зробити вигідні закупівлі та реалізацію нуту всі учасники ринку стикаються з певним рядом проблем, при цьому для кожного важлива саме ціна на нут в Україні в той чи інший період. Так для виробників складно знайти постійних покупців нуту, здатних запропонувати максимально хороші ціни. А закупівельники стикаються з проблемою пошуку постійних виробників нуту, чиї врожаї відповідають потрібним обсягами, калібру нуту і іншим показникам якості.

Як вигідно продати нут

Впоратися з такими завданнями може аграрний портал Агронайзер, що надає актуальну цінову інформацію для всіх учасників ринку, і дозволяє продати нут в Україні максимально вигідно. Тут, виробники зможуть ознайомитися з усіма закупівельниками нуту, серед пропозицій яких можна буде обрати найбільш сприятливу ціну. Закупівельники в свою чергу, за допомогою порталу, зможуть знайти велику кількість господарств, які виростили врожай нуту в новому сезоні. А також обрати для себе необхідний калібр та якість.

Також до числа переваг роботи з порталом можна віднести такі можливості:

 • Легко вивчати цінову динаміку ринку;
 • Оперативно реагувати на будь-які зміни ринкової ситуації;
 • Швидко знаходити ділових партнерів.

Всі ціни, зазначені на порталі Агронайзер проходять постійний моніторинг і регулярні оновлення, завдяки чому завжди відповідають дійсності. Всі учасники, зареєстровані на цьому сайті, також проходять перевірку, що дозволяє відсіяти неблагонадійні компанії і позбавити учасників порталу від зустрічей з аферистами.

Використовуючи можливості порталу Агронайзер, можна економити масу часу на пошуку потенційних покупців або закупівельників аграрної продукції. Позбавити себе від необхідності публікацій «Продам нут в Україні ціна договірна» в масі інформаційних джерел, а також завжди бути в курсі динаміки зміни цін, відстежуючи наскільки збільшилася або зменшилася ціна в порівнянні з вчорашнім днем. Продавати і купувати на порталі Агронайзер можна швидко, просто вигідно і безпечно.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін