Agronizer
Реєстрація Вхід
table

Нут

Актуальні ціни на нут, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Зареєструватися щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Пропозиції на купівлю нуту від компаній

Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати нут

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на нут

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Agronizer

Отримати інформацію про закупівлі нуту у Вашому регіоні

Надішліть заявку і дізнайтеся, які компанії зараз закуповують нут у Вашому регіоні

Відправити заявку

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте нут у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів нуту в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися
Agronizer

Отримати допомогу в реєстрації на порталі

Надішліть заявку на реєстрацію і наш менеджер допоможе Вам швидко зареєструватися для перегляду цін

Відправити заявку

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж нуту

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі нуту на даний час

Купівля нуту

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати нут найближчим часом

Чому закупника нуту варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів нуту на порталі БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд закупівель нуту доступний при оплаті ПІДПИСКИ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Agronizer

Отримати безкоштовний тестовий період

Надішліть заявку на реєстрацію і отримаєте безкоштовне використання порталу протягом першого місяця

Відправити заявку

Наші партнери

Agronizer
Agronizer
Agronizer
Agronizer

Отримати бонус на використання порталу

Надішліть заявку і дізнайтеся про бонуси, які можна отримати при використанні порталу

Відправити заявку

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на нут?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на нут в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на нут зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати нут?

Кращий час для продажу нуту, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати нут в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника нуту?

Для вибору закупівельника нуту необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати нут?

Найвигідніше продавати нут з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на нут буде найвищою.

Як перевірити закупівельника нуту?

Перед угодою з новим закупівельником нуту необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як швидко та вигідно продати нут?

Як можна швидко і вигідно купити нут

Однією з культур, що мають важливе агротехнічне, а також господарське значення є нут. Нут добре відомий у багатьох країнах світу як зернобобова культура, що використовується в продовольчих цілях, в кормових, а також в якості сировини для переробної промисловості.

Нут славиться високою рентабельністю, тому активно експортується по всьому світу. Батьківщиною нуту вважається Азія, і тому від врожаю в цьому регіоні безпосередньо залежить ціна цієї культури, що вирощується в Україні. Тут нут посідає третє місце за популярністю серед інших бобових культур, тому дуже часто на численних дошках оголошень можна зустріти пропозицію «Куплю нут».

Нут легко витримує посушливий клімат, тому активно вирощується в південних регіонах України. Основна складність у вирощуванні цієї культури полягає в її поганій переносимості гербіцидів. З цієї причини основними виробниками нуту є середні і невеликі фермерські господарства, які легше пораються з бур'янами на невеликих посівних площах.

Основними покупцями, охочими придбати нут в Україні на внутрішньому ринку, є компанії переробники, а також компанії-оптовики і зернотрейдери. Найбільше нуту експортується в такі країни як:

 • Єгипет
 • Туреччина
 • Лівія
 • Пакистан
 • Саудівська Аравія
 • країни Євросоюзу

Від чого залежить ціна на нут

Ціни на нут в Україні більшою мірою залежать від загальної врожайності цієї культури в світі, від кліматичних умов зони, в якій вона вирощується, від коливання валютного курсу, а також від сезону. На даний час, на думку експертів, кількість вирощуваного нуту в Україні недостатня, тому вони регулярно виступають з рекомендацією збільшення посівних площ під нут.

Прагнучи зробити вигідні закупівлі та реалізацію нуту всі учасники ринку стикаються з певним рядом проблем, при цьому для кожного важлива саме ціна на нут в Україні в той чи інший період. Так для виробників складно знайти постійних покупців нуту, здатних запропонувати максимально хороші ціни. А закупівельники стикаються з проблемою пошуку постійних виробників нуту, чиї врожаї відповідають потрібним обсягами, калібру нуту і іншим показникам якості.

Як вигідно продати нут

Впоратися з такими завданнями може аграрний портал Агронайзер, що надає актуальну цінову інформацію для всіх учасників ринку, і дозволяє продати нут в Україні максимально вигідно. Тут, виробники зможуть ознайомитися з усіма закупівельниками нуту, серед пропозицій яких можна буде обрати найбільш сприятливу ціну. Закупівельники в свою чергу, за допомогою порталу, зможуть знайти велику кількість господарств, які виростили врожай нуту в новому сезоні. А також обрати для себе необхідний калібр та якість.

Також до числа переваг роботи з порталом можна віднести такі можливості:

 • Легко вивчати цінову динаміку ринку;
 • Оперативно реагувати на будь-які зміни ринкової ситуації;
 • Швидко знаходити ділових партнерів.

Всі ціни, зазначені на порталі Агронайзер проходять постійний моніторинг і регулярні оновлення, завдяки чому завжди відповідають дійсності. Всі учасники, зареєстровані на цьому сайті, також проходять перевірку, що дозволяє відсіяти неблагонадійні компанії і позбавити учасників порталу від зустрічей з аферистами.

Використовуючи можливості порталу Агронайзер, можна економити масу часу на пошуку потенційних покупців або закупівельників аграрної продукції. Позбавити себе від необхідності публікацій «Продам нут в Україні ціна договірна» в масі інформаційних джерел, а також завжди бути в курсі динаміки зміни цін, відстежуючи наскільки збільшилася або зменшилася ціна в порівнянні з вчорашнім днем. Продавати і купувати на порталі Агронайзер можна швидко, просто вигідно і безпечно.

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook

Відправити заявку на реєстрацію