Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Нут оптом

Актуальні ціни на нут оптом, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на нут оптом сьогодні

24.04.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Нут
24000
ГРН з ПДВ
Одеська
24.04.2024
Нут
35000
ГРН з ПДВ
Київська
24.04.2024
Нут
24000
ГРН з ПДВ
Черкаська
24.04.2024

Закупівлі нуту оптом сьогодні

24.04.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Нут
УлтраГлас (UltraGlass Ltd.)
Закарпатська
від 100 т
24.04.2024
Нут
Екоінтер Трейд
Київська
від 22 т
24.04.2024

Продажі нуту оптом сьогодні

24.04.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Нут
33 т
Кищенці
Самовивіз
24.04.2024
Нут
192 т
Пирятин
Самовивіз
24.04.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати нут оптом

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі оптових цін на нут

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте нут оптом у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення оптових продажів нуту в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж нуту оптом

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі нуту оптом на даний час

Купівля нуту оптом

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати нут оптом найближчим часом

Чому оптового закупника нуту варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель нуту БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про нут за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною оптових цін на нут?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами оптових цін на нут в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо оптова ціна на нут зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати нут оптом?

Кращий час для продажу нуту оптом, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати нут оптом в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати оптового закупівельника нуту?

Для вибору оптового закупівельника нуту необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати нут оптом?

Найвигідніше продавати нут оптом з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких оптова ціна на нут буде найвищою.

Як перевірити оптового закупівельника нуту?

Перед угодою з новим оптовим закупівельником нуту необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як отримати найвищу ціну за тону нуту на свій врожай?

Однією з цінних зернобобових культур, шанованих у всьому світі, є нут. Незважаючи на те, що історичною батьківщиною нуту є Азія, його активно культивують в Україні, отримуючи хороші врожаї. Свою популярність нут придбав завдяки високій рентабельності. Ціни на нут на світовому ринку досить високі. Завдяки високому попиту, нут набуває в Україні все більшої популярності. Головними покупцями українського нуту є такі країни як:

 • Єгипет
 • Туреччина

При цьому нут активно експортується і в країни Європи, Йорданію, Саудівську Аравію і Емірати. Однак в Україні кількість вирощуваного нуту все ще недостатня. Особливо привабливою цю культуру робить її стійкість до посушливого клімату. Саме з цієї причини нут дає прекрасні врожаї в східному регіоні і в південних областях України, в тому числі і в Одеській. На даний час проводяться регулярні селекційні роботи по виведенню нових сортів нуту. До числа найбільш популярних сортів в Україні можна віднести Пам'ять, Рузанну, Буджак, Тріцмф і сорт Одіссей.

Більшою мірою нут ціна за тону якого в Україні вельми прийнятна, вирощується та території малих і середніх фермерських господарств в зв'язку з труднощами в обробці великих полів від шкідників. На даний час в Україні вирощується крупнонасіннєвий нут, що відрізняється прекрасними смаковими якостями в порівнянні з продукцією, яка постачається на експорт з Росії.

Хто може вигідно і швидко купити нут оптом в Україні

У якості закупівельників нуту виступають великі зернотрейдингової компанії, які скуповують врожаї у дрібних, середніх і великих фермерських господарств, що поступово збільшують кількість посівних площ. Зростання експортних поставок цієї культури збільшується з кожним роком.

Експортні ціни на нут залежать від безлічі факторів. Один з них стосується якості врожаю. Чим крупніший калібр нуту і чим більший обсяг партії, тим ціна буде вище. Крім того, на ціну впливає ситуація на світовому ринку, а саме скільки цієї культури буде вироблено в новому сезоні в Азії. Важливим фактором є базис поставки і валютний курс.

Як швидко і безпечно продати нут в Україні

Бажаючи вигідно реалізувати і закупити нут в Україні постачальники і виробники цієї культури стикаються з рядом певних завдань. Для виробників дуже важливо знайти постійного і надійного закупівельника, здатного запропонувати хорошу ціну за товар. А для закупівельників важливо знайти виробників, що пропонують великі обсяги нуту потрібних сортів, калібру і необхідної якості.

Допомогти у вирішенні подібних проблем може аграрний портал Агронайзер, що спеціалізується на наданні якісної, актуальної та достовірної інформації аграрного ринку. Тут виробники нуту можуть ознайомитися з усіма компаніями-закупівельниками, що транслюють свої закупівлі. Це дозволить обрати найбільш оптимальний для себе варіант і укласти взаємовигідні угоди.

Закупівельники ж, скориставшись послугами порталу, зможуть знайти велику кількість господарств, які виростили врожай нуту в новому сезоні. Уважно вивчивши існуючі пропозицію, вони зможуть сформувати партію з необхідного сорту цієї культури, яка буде відповідати необхідним показниками якості і калібру.

Крім того, використовуючи інструменти порталу Агронайзер можна:

 • легко орієнтуватися в ситуації, що склалася на ринку в даний момент;
 • оперативно приймати вигідні рішення і своєчасно укладати ділові контракти;
 • швидко знаходити постачальників або закупівельників з відповідними умовами.

Всі учасники, що зареєстровані на порталі, проходять обов'язкову перевірку, яка дозволяє виключити можливість зустрічі з шахраями. Всі ціни піддаються регулярному оновленню, що є гарантією їх актуальності на сьогоднішній день.

Простий і зручний інтерфейс порталу дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію і розміщувати будь-яку кількість закупівель, забезпечуючи їх всією необхідною і повною інформацією. Також на порталі Агронайзер можна відстежувати динаміку зміни цін, порівнюючи їх з показниками минулого дня.Бажаючи скористатися всіма перевагами і інструментами порталу Агронайзер досить пройти просту реєстрацію. Вона дозволить швидко знаходити відповідні ділові пропозиції, стежити за появою максимально вигідних варіантів, а також швидко орієнтуватися в ринковій ситуації. З порталом Агронайзер можна продавати швидко, вигідно і безпечно.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін