Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

КУКУРУДЗА

Актуальні ціни на кукурудзу, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на кукурудзу сьогодні

15.06.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Кукурудза
7400
ГРН з ПДВ
Черкаська
15.06.2024
Кукурудза
7000
ГРН з ПДВ
Хмельницька
15.06.2024
Кукурудза
7100
ГРН з ПДВ
Тернопільська
15.06.2024
Кукурудза
7200
ГРН з ПДВ
Полтавська
15.06.2024
Кукурудза
7700
ГРН з ПДВ
Одеська
15.06.2024
Кукурудза
6975
ГРН з ПДВ
Київська
15.06.2024

Закупівлі кукурудзи сьогодні

15.06.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Кукурудза
Виробник України
Одеська
від 500 т
15.06.2024
Кукурудза
АГРОЕКСПЕРТ ГРУП
Одеська
від 500 т
15.06.2024
Кукурудза
ТК Українська Борошномельна
Івано-Франківська
від 1000 т
15.06.2024
Кукурудза
ТК Українська Борошномельна
Тернопільська
від 1000 т
15.06.2024
Кукурудза
Самбірська птахофабрика
Львівська
від 300 т
15.06.2024
Кукурудза
Олсідз Груп Україна
Черкаська
від 50 т
15.06.2024

Продажі кукурудзи сьогодні

15.06.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Кукурудза
200 т
Рашівка
Самовивіз
15.06.2024
Кукурудза
1000 т
Рогозів
Доставка
15.06.2024
Кукурудза
400 т
Чернігів
Самовивіз
15.06.2024
Кукурудза
1000 т
Головеньки
Самовивіз
15.06.2024
Кукурудза
2000 т
Стольне
Доставка
15.06.2024
Кукурудза
200 т
Бердичів
Самовивіз
15.06.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати кукурудзу

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на кукурудзу

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте кукурудзу у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів сільгосппродукції в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж кукурудзи

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі кукурудзи на даний час

Купівля кукурудзи

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати кукурудзу найближчим часом

Чому закупника кукурудзи варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель кукурудзи БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про кукурудзу за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на кукурудзу?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на кукурудзу в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на кукурудзу зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати кукурудзу?

Кращий час для продажу кукурудзи, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати кукурудзу в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника кукурудзи?

Для вибору закупівельника кукурудзи необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати кукурудзу?

Найвигідніше продавати кукурудзу з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на кукурудзу буде найвищою.

Як перевірити закупівельника кукурудзи?

Перед угодою з новим закупівельником кукурудзи необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як швидко та вигідно продати кукурудзу?

Однією з культур, що має особливе господарське значення є кукурудза, що вирощується як харчова, технічна, кормова культура, і силосна маса. За поживністю 1 кг зерна кукурудзи дорівнює 1,34 кормової одиниці, а в самому зерні міститься ряд вітамінів, до 70% вуглеводів, 6% масла, 13% білків. Кукурудза вважається одним з кращих кормів для худоби і найбільш вигідною сировиною для виготовлення біоетанолу.

 

Кукурудза використовується як продукт харчування у вигляді салатів, пластівців, каш, консервів, олії, сировини для виробництва оцту, сиропу, крохмалю та алкоголю. У промисловості з кукурудзи виробляють аналоги гуми, фарби, мило і аналоги вовни, вибухівку, клеї і лікарські препарати.

Крім того, з вегетативних частин рослини виготовляють папір, упаковку, компоненти для виробництва пластмас і нейлону. Початки кукурудзи широко застосовуються в якості набивання. Саме з цієї причини більшість підприємств хочуть купити кукурудзу в Україні.

 

Згідно з даними, що надійшли від Міністерства сільського господарства США, безперечними лідерами з вирощування кукурудзи є США, Китай і Бразилія. За статистикою саме на ці країни припадає 48% площ посівів у всьому світі. Україні належить шосте місце в цьому рейтингу, в прагненні реалізувати кукурудзу максимально вигідно. Січневий звіт IGC прогнозує світове виробництво кукурудзи в 2019/2020 маркетинговому році (МР) в розмірі 1,111 млрд т.

 

Хто може купити кукурудзу українського виробництва

 

Потреба у закупівлі кукурудзи присутня у Азіатських та Африканських країн. Найбільший покупець кукурудзи на Європейському континенті Європейський Союз. З початку 2019/20 маркетингового року (липень 2019 - червень 2020), на початку січня 2020 р продаж зернових з України склала 31,10 млн т проти 23,19 млн т в 2018/19 МР.

 

На світовому ринку попит на кукурудзу формується за рахунок великих експортерів-трейдерів. Головне їхнє завдання придбати кукурудзу у невеликих фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств, після чого відправити її на експорт з України, вибираючи при цьому 40% врожаю. При цьому дрібними і середніми господарствами щорічно виробляється близько 60% врожаю. І саме вони найбільш часто дають оголошення «Терміново продам кукурудзу», бажаючи отримати максимальну вигоду в найбільш сприятливий момент. Закупівельники, в свою чергу, також зацікавлені в максимально вигідній закупівлі, з урахуванням всіх вимог до якості зерна. У пошуках постачальника, вони також публікують свої пропозиції на дошках оголошень, із зазначенням цікавих областей.

 

З якими проблемами стикаються виробники і закупівельники сільгосппродукції, бажаючі терміново продати кукурудзу

 

Кожен аграрій бажає реалізувати урожай кукурудзи за максимально високою ціною. Для цього йому необхідно постійно відслідковувати ситуацію на ринку і вартість культур, що займає чимало часу. Через надмірну заклопотаність і відсутності постійного моніторингу постачальник може втратити вигідну короткострокову пропозицію. А співпраця з недобросовісним покупцем не дозволяє торгувати без ризиків. Деякі аграрії, які бажають терміново продати кукурудзу, іноді нехтують правилами безпеки в торгівлі, стикаючись з шахраями.

 

Кожен покупець бажає потрапити на період, коли постачальник планує реалізацію своїх врожаїв, щоб встигнути кукурудзу купити в необхідних обсягах. Для цього також необхідний регулярний моніторинг ринкової ситуації, що вимагає чимало часу.

Крім того, шукаючи потенційного постачальника сільгосппродукції, закупник зацікавлений в публікації своїх оголошень для максимально широкої аудиторії аграріїв, щоб за хорошою ціною зробити закупівлю. Співпраця з недобросовісним постачальником також може привести до збитків і втрати дорогоцінного часу.

Як продати кукурудзу в Україні вигідно

 

Ефективним варіантом вирішення подібних проблем, які зачіпають усіх учасників ринкових відносин, може стати використання аграрного порталу з хорошою репутацією і можливістю своєчасного забезпечення необхідною інформацією про вигідну ціну всіх своїх учасників. Аграрний портал Агронайзер закритого типу дозволить завжди залишатися в курсі цінової політики на ринку, забезпечуючи виробника і закупника тільки актуальною інформацією. Використовуючи його, виробник, який виступає на ринку з пропозицією «Продам кукурудзу в Україні», не стане перейматися питанням: «а чи продам я свій обсяг вчасно?», так як на ньому завжди можна знайти закупника.

 

Агронайзер - це сучасний інтернет-майданчик, на якому закупівельники можуть розміщувати свої актуальні ціни для аграріїв на зернові, бобові та олійні культури. А аграрії в свою чергу можуть розміщувати пропозиції своїх обсягів на продаж.

 

 • Після реєстрації на порталі Ви отримуєте доступ в особистий кабінет, який містить лише важливу та актуальну інформацію.
 • В особистому кабінеті Ви побачите тільки ті компанії, які закуповують сільгосппродукцію у Вашому регіоні, і зможете ознайомитися з їх ціновими пропозиціями.

 

 • Вся інформація в особистому кабінеті актуальна на даний момент часу.
 • Всі закупівельники порталу перевіряються через систему YouControl.
 • Особистий кабінет порталу дуже простий, зручний у використанні.

Переваги використання порталу

 

 • Тут ви завжди зможете бути в курсі цін на Вашу продукцію.
 • Оперативно дізнаватися про зміни на ринку.
 • Швидко знаходити найвигіднішого закупника.

 

Ціни, що публікуються на порталі, регулярно оновлюються з урахуванням щоденних змін. При зміні ціни закупівлі аграрії зможуть побачити, наскільки вартість тієї чи іншої культури впала або піднялася.

 

В Україні ціна на кукурудзу залежить від безлічі факторів, таких як:

 

 • Попит, що формується в умовах світового ринку.
 • Площ засіву цієї культури в основних країнах, які відправляють найбільші обсяги на експорт.
 • Від погодних умов.
 • Від курсу валют і тд.

 

Бажаючи заощадити час на пошук перевіреного постачальника або закупівельника сільгосппродукції, більше не потрібно буде публікувати оголошення «Куплю кукурудзу ціна договірна» на безлічі дошок оголошень і витрачати величезну кількість часу на дзвінки до виробників.

 

Маючи ж необхідність продажу, вам також більше не знадобитися постійно подавати оголошення «Продам кукурудзу ціна договірна» в різні джерела. Досить лише пройти реєстрацію на порталі Агронайзер і отримати максимум переваг від його використання. На порталі Агронайзер купувати і продавати можна швидко і вигідно.

 

 

 

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін