Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Фуражна кукурудза

Актуальні ціни на фуражну кукурудзу, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишит заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на фуражну кукурудзу сьогодні

27.05.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Кукурудза фуражна
3150
ГРН без ПДВ
Черкаська
27.05.2024
Кукурудза фуражна
7800
ГРН з ПДВ
Хмельницька
27.05.2024
Кукурудза фуражна
7800
ГРН з ПДВ
Полтавська
27.05.2024
Кукурудза фуражна
7900
ГРН з ПДВ
Дніпропетровська
27.05.2024
Кукурудза фуражна
6250
ГРН з ПДВ
Закарпатська
27.05.2024
Кукурудза фуражна
4400
ГРН з ПДВ
Волинська
27.05.2024

Закупівлі фуражної кукурудзи сьогодні

27.05.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Кукурудза фуражна
КЕРНЕЛ-ТРЕЙД
Одеська
від 100 т
27.05.2024
Кукурудза фуражна
Прибалтійський дім Юдіель
Закарпатська
від 1000 т
27.05.2024
Кукурудза фуражна
ЕТНА ПЕЛЛ
Закарпатська
від 500 т
27.05.2024
Кукурудза фуражна
Олсідз Груп Україна
Черкаська
від 20 т
27.05.2024
Кукурудза фуражна
АЛЛЕ ФУД ЮА
Одеська
від 200 т
27.05.2024
Кукурудза фуражна
Агірда Україна
Рівненська
від 100 т
27.05.2024

Продажі фуражної кукурудзи сьогодні

27.05.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Кукурудза фуражна
2000 т
Михайло-Коцюбинське
Самовивіз
27.05.2024
Кукурудза фуражна
1000 т
Новоград-Волинський
Самовивіз
27.05.2024
Кукурудза фуражна
1500 т
Дмитрівка
Самовивіз
27.05.2024
Кукурудза фуражна
500 т
Баришівка
Доставка
27.05.2024
Кукурудза фуражна
500 т
Кашперівка
Самовивіз
27.05.2024
Кукурудза фуражна
1000 т
Бахмач (місто)
Самовивіз
27.05.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати фуражну кукурудзу

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на фуражну кукурудзу

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте фуражну кукурудзу у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів сільгосппродукції в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж фуражної кукурудзи

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі фуражної кукурудзи на даний час

Купівля фуражної кукурудзи

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати фуражну кукурудзу найближчим часом

Чому закупника фуражної кукурудзи варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель фуражної кукурудзи БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про фуражну кукурудзу за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

1-й місяць використання платної частини платформи БЕЗКОШТОВНО

За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платформи для себе та вашого підприємства

Вартість підписки на платну частину платформи після тестового періоду:

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на фуражну кукурудзу?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на фуражну кукурудзу в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на фуражну кукурудзу зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати фуражну кукурудзу?

Кращий час для продажу фуражної кукурудзи, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати фуражну кукурудзу в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника фуражної кукурудзи?

Для вибору закупівельника фуражної кукурудзи необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати фуражну кукурудзу?

Найвигідніше продавати фуражну кукурудзу з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на фуражну кукурудзу буде найвищою.

Як перевірити закупівельника фуражної кукурудзи?

Перед угодою з новим закупівельником фуражної кукурудзи необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як продати фуражну кукурудзу в Україні?

ФОднією з найбільш відомих сільських культур, що користуються незмінною популярністю у всьому світі, є кукурудза, широко використовувана в різних галузях промисловості. Фуражні сорти кукурудзи найбільш популярні в якості кормів для сільськогосподарських тварин і птиці. Зерно кукурудзи містить високий відсоток крохмалю і вуглеводів (приблизно 70%), а також жир (до 8%) і протеїни (9-10%). Саме з цієї причини важко знайти більш ідеальний корм, що володіє такою завидною кількістю поживних елементів. Саме з цієї причини багато переробних підприємств зацікавлені в покупці великих обсягах кормової кукурудзи.

Стійка до погодних умов, ця культура легко переносить сильні вітри і занадто рясні опади. Однак, вважає за краще помірний клімат, саме з цієї причини найбільша кількість фуражної кукурудзи вирощується в США, Канаді та Франції. При цьому багато країн бажають купити кукурудзу кормову саме в українських експортерів, що пропонують продукцію високої якості.

Які країни світу зацікавлені купити кукурудзу на корм

В даний час, на думку багатьох зарубіжних експертів, українська кукурудза домінує на більшості азіатських ринків, навіть незважаючи на деякий підйом цін. Зараз в ролі активних закупівельників фуражного зерна виступають: Південна Корея, Китай і Бангладеш.  За хорошу якість українського зерна більшість азіатських переробників готові заплатити хороші гроші, в той час як фураж, що експортується з США, таким якістю не відрізняється. При цьому навіть на вітчизняному ринку перебуває чимало охочих придбати кукурудзу саме на корм.

В Україні фуражна кукурудза вирощується в основному невеликими і середніми фермерськими господарствами. При цьому придбати таку кукурудзу можна прямо з поля. Такий підхід є вимушеним заходом економії для фермерів. Відсутність достатньої кількості складських приміщень не дозволяє виробникам надовго затримувати свій урожай, тому реалізація фуражної кукурудзи зазвичай проходить швидко і без особливого аналізу ринкової ситуації. До того ж коливання вартості на фураж в рамках вітчизняного ринку не особливо значні.

Що заважає продати кукурудзу з поля вигідно

Незнання ринкових цін більшістю фермерів, призводить до ситуації, при якій фуражну кукурудзу відразу відвозять на найближчі елеватори. Так фермери втрачають частину свого потенційного прибутку через відсутність потрібної інформації. Швидко реагуючи на пропозицію від закупника, більшість фермерів готова миттєво укласти угоду. «Якщо я продам кукурудзу фуражну ціна якої договірна відразу після збирання врожаю, у мене відпадає необхідність зберігання цього зерна у себе, що в значній мірі зменшує мої витрати» - таку думку висловить практично кожен вітчизняний виробник фуражу.

Закупівлею фуражної кукурудзи в Україні зайнято більшість великих компаній-переробників і експортерів, які скуповують врожаї у більш дрібних господарств. У багатьох виробників завжди виникає питання: «як я продам кукурудзу некондицию?». Хоча насправді такої проблеми не існує. Однією з основних проблем, з якою стикаються виробники, фуражного зерна є складність в пошуку вигідного і надійного покупця, безпосередньо в момент збору врожаю. Незважаючи на те, що завжди можна знайти оголошення «Куплю кукурудзу з поля», для багатьох воно актуально лише в певний період - період збирання фуражу з полів.

«Якщо я реалізую кукурудзу під час жнив, відразу відвантажуючи її в зерновоз, на торги у мене вже немає часу, адже врожай чекати не буде, а зберігати ніде. Тому я готовий прийняти будь-яку пропозицію від покупця, аби вона було вчасню. » - розповів один із власників невеликого фермерського господарства. Саме відсутність часу стає причиною зіткнення з закупниками, зацікавленими  у закупівлі за максимально низькою ціною,  й з тими, хто користується такою ситуацією.

Як купити фуражну кукурудзу за максимально вигідною ціною

Вирішити проблему зможе аграрний портал Агронайзер, використовуючи ресурси якого можна в стислі терміни знайти найбільш вигідного закупника, заздалегідь ознайомившись з його умовами закупівель та місцерозташуванням. Пройшовши нескладну реєстрацію, фермер зможе протягом декількох хвилин знайти перевіреного покупця на свій врожай, уникаючи контактів з недобросовісними закупівельниками. Закупівельники, в свою чергу, можуть ознайомитися з усіма існуючими пропозиціями продажу фуражної кукурудзи від аграріїв, з самого початку збирання врожаю. Також тут можна буде простежити відмінності між портовими цінами на фураж, і цінами на товарну кукурудзу, і таким чином купити кормову кукурудзу швидко і вигідно. Зареєструвавшись на порталі Агронайзер, можна завжди бути в курсі найактуальнішої ціни на фуражну кукурудзу на даний момент. А також легко знаходити вигідні пропозиції, як від перевірених закупівельників, так і від виробників, протягом декількох хвилин. Тут купити кукурудзу на корм можна швидко і вигідно, а продавці зможуть бути завжди впевнені в своїх покупцях.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін