Agronizer
Зареєструватися Увійти
table

Фуражна пшениця

Актуальні ціни на фуражну пшеницю, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Залишити заявку щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Ціни на фуражну пшениицю сьогодні

15.06.2024

Культура
Ціна
Розрахунок
Область
Дата
Пшениця 4 клас
160
USD
Одеська
15.06.2024
Пшениця 4 клас
7500
ГРН
Запорізька
15.06.2024
Пшениця 4 клас
7000
ГРН без ПДВ
Одеська
15.06.2024
Пшениця 4 клас
7750
ГРН з ПДВ
Вінницька
15.06.2024
Пшениця 4 клас
7700
ГРН з ПДВ
Черкаська
15.06.2024
Пшениця 4 клас
7400
ГРН з ПДВ
Тернопільська
15.06.2024

Закупівлі фуражної пшениці сьогодні

15.06.2024

Закупівля
Компанія
Область
Об'єм
Дата
Пшениця 4 клас
Запорізький хлібозавод №3
Запорізька
від 100 т
15.06.2024
Пшениця 4 клас
Бесарабська Компанія
Одеська
від 250 т
15.06.2024
Пшениця 4 клас
ІТІДЖІ КОММОДІТІЗ
Одеська
від 110 т
15.06.2024
Пшениця 4 клас
МГТ БЛЕК СІ
Одеська
від 25 т
15.06.2024
Пшениця 4 клас
Оілтрейдзахід (Остара Трейд)
Волинська
від 100 т
15.06.2024
Пшениця 4 клас
ЕКО ЛІДЕР
Одеська
від 500 т
15.06.2024

Продажі фуражної пшениці сьогодні

15.06.2024

Продаж
Об'єм
Місце
Умови
Дата
Пшениця 4 клас
100 т
Шевченкове
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 4 клас
100 т
Волочиськ
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 4 клас
1000 т
Руденька
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 4 клас
170 т
Солоне
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 4 клас
125 т
Стара Олександрівка
Самовивіз
15.06.2024
Пшениця 4 клас
70 т
Дубове
Самовивіз
15.06.2024
Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати фуражну пшеницю

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на фуражну пшеницю

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте свій врожай фуражної пшениці у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів сільгосппродукції в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж фуражної пшениці

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі фуражної пшениці на даний час

Купівля фуражної пшениці

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати фуражну пшеницю найближчим часом

Чому закупника фуражної пшениці варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів та закупівель фуражної пшениці БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд цін та звітів про фуражну пшеницю за ПІДПИСКОЮ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Напрямки діяльності порталу

Agronizer

Інформація про продаж та поставки мінеральних добрив

Agronizer

Актуальні закупівлі та продажі сільгосппродукції

Agronizer

Інформація про продаж та поставки палива

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на фуражну пшеницю?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на фуражну пшеницю в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на фуражну пшеницю зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати фуражну пшеницю?

Кращий час для продажу фуражної пшениці, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати фуражну пшеницю в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника фуражної пшениці?

Для вибору закупівельника фуражної пшениці необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати фуражну пшеницю?

Найвигідніше продавати фуражну пшеницю з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на фуражну пшеницю буде найвищою.

Як перевірити закупівельника фуражної пшениці?

Перед угодою з новим закупівельником фуражної пшениці необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як найбільш вигідно продати пшеницю фуражну з господарства?

Пшениця відноситься до числа найважливіших продовольчих культур, що мають стратегічне значення для більшості країн. Однак при цьому не слід забувати, що саме пшениця також є прекрасною кормовою культурою й широко використовується для вигодовування більшості видів сільськогосподарських тварин і птахів. Фуражна пшениця володіє збалансованим складом корисних вітамінів і мікро- і макроелементів, амінокислот і фосфору, що в сукупності дозволяє забезпечити здорове харчування для худоби.

Доступна ціна і смакові якості роблять цю культуру незамінною складовою раціону. Для кур така пшениця піддається пророщуванню або подрібненню, й часто становить приблизно 60% загальної маси корму. Для корів її частина від загальної маси корму може складати до 30% в залежності від маси тварин. При відгодівлі свиней фуражна пшениця займає від 20 до 40% від загальної кількості корму.

В Україні фуражна пшениця вирощується на території всіх областей. При цьому цей клас пшениці не вирощується спеціально, так як таке зерно має найнижчу вартість серед усіх класів пшениці. До фуражу відноситься пшениця, яку вирощують для харчової промисловості, але яка не відповідає показникам якості першого, другого та третього класів. До числа основних причин, що сприяють отриманню врожаю низької якості, можна віднести погані погодні умови, а також порушення в самій технології вирощування.

До якості фуражної пшениці пред'являється ряд вимог. Так, зерно пшениці повинно бути цілісним, з відсутністю шкідливих комах і сторонніх запахів. В її складі можуть бути присутніми зернові домішки в кількості не більше 12%. Особливі вимоги пред'являються також до вологості зерна, яка повинна становити не більше 14%, до наявності сторонніх домішок, окрасу, масовим пропорціям білків і вмістом клейковини. Адже тільки свіже зерно зможе забезпечити бажаний приріст худоби в будь-який час року. Низька вартість робить фуражну пшеницю більш привабливою кормовою добавкою.

Кому і як продати пшеницю фуражну в Україні

В Україні фуражна пшениця закуповується як тваринницькими підприємствами, так і компаніями, що займаються експортом зернових. Високою популярністю користується фураж в країнах Середземномор'я, а також в Європі. Малі підприємства охоче реалізують фуражну пшеницю невеликими партіями, в той же час як великі сільгосппідприємства також зацікавлені в збуті подібної продукції за хорошою ціною. Більшість з виробників фуражної пшениці в процесі реалізації своєї продукції не рідко вдаються до послуг різних дощок оголошень, публікуючи на них пропозиції «Продам пшеницю фураж».

Кожен виробник і закупівельник сільськогосподарської продукції зацікавлений в укладенні вигідної угоди, особливо коли мова йде про великі обсяги поставки. Однак пошук надійного закупівельника і виробника є досить непростим завданням, враховуючи наявність можливості зустрічі з шахраями. Крім того, фуражне зерно повинно відповідати певним параметрам якості, зазначеній вазі партії до якої додається повний пакет документів. Для реалізації і закупівлі фуражної пшениці за найбільш вигідною ціною також необхідно проводити постійний моніторинг ринкової ситуації, що вимагає не мало часу.

«Якщо я продам фуражну пшеницю за низькою вартістю, при умові наявності великої партії зерна через погані погодні умови в цьому сезоні, моє господарство понесе збитки і навіть не окупить витрат на її вирощування.» - поскаржився один із власників малого фермерського господарства.

Як можна купити фуражну пшеницю, не витрачаючи великої кількості часу на моніторинг ринку

Допомогти у вирішенні подібних завдань може аграрний портал Агронайзер, в рамках якого постачальники і закупівельники сільськогосподарської продукції зможуть не тільки ознайомитися з ціновою ситуацією на ринку фуражної пшениці, але і з великою кількістю пропозицій. Тут протягом декількох хвилин можна вибрати найбільш підходящу ціну, умови закупівлі або обсяг партії зерна.

Максимально деталізована інформація в закупівлях, дозволяє зосередити свою увагу на головних моментах, що мають особливе значення для кожного з учасників угоди. Це дозволяє вирішити багато питань ще до підписання документів, а не в середені процесу. Крім того, використання порталу виключить необхідність публікації оголошень «Куплю пшеницю фуражну» на безлічі дощок оголошень, тому як тут вашу закупівлю відразу побачить безліч виробників з різних областей.

Бажаючи швидко знаходити перевірених постачальників і закупівельників, а також реалізовувати і купувати необхідні обсяги зернових, не витрачаючи багато часу на ринковий моніторинг, досить пройти просту реєстрацію на порталі Агронайзер і скористатися всіма його перевагами. На порталі Агронайзер можна завжди бути в курсі актуальних цін на зерно, а також швидко знаходити найбільш вигідні для себе пропозиції.

Новини та події

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

Запрошуємо на головний зерновий форум Причорномор’я – BLACK SEA GRAIN.KYIV

18 квітня у Києві традиційно відбудеться Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN, що залучить до участі провідну аграрну спільноту для обговорення актуальних аспектів розвитку ринку в...

20.03.2024
Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Платформа АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram

Команда платформи АГРОНАЙЗЕР запускає сторінки в Facebook та Instagram для того, щоб інформувати своїх користувачів та всіх учасників аграрного ринку про важливі події та новини...

14.12.2023
Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Платформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал

Торгівельна агроплатформа АГРОНАЙЗЕР запустила свій ютюб канал, на якому будуть публікуватися відео на актуальні теми з торгівлі сільгосппродукції В першому відео, разом із директором департаменту...

26.07.2023
Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Міжнародна Конференція BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ відбудеться в Києві 14 вересня

Єднаймось задля спільного розвитку та відновлення аграрної України! Платформа Агронайзер, як партнер заходу запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців...

05.07.2023

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook

Відправити заявку для перегляду цін

Відправте заявку та отримайте 2 місяці безкоштовного використання порталу для перегляду цін