Agronizer
Зареєструватися Увійти

Про нас

Портал "Агронайзер" з 1 листопада 2018 року безперервно працює для всіх сільгоспвиробників України. Надаючи оперативну інформацію про сільгосппродукцію, добрива та паливо ми допомагаємо аграріям швидко знаходити нових партнерів та постійно бути в курсі змін на ринку. Ми розуміємо, наскільки важливо для сучасних фермерів питання своєчасного отримання різноманітної інформації, тому зосереджуємо на нашому сайті усі необхідні дані з різних джерел.

Портал призначений лише для юридичних осіб, пов'язаних з аграрним і паливним ринком, та допомагає їм зручно взаємодіяти між собою, без допомоги посередників. Користувачі порталу можуть як переглядати інформацію на порталі так і розміщувати свої закупівлі та продажі для отримання пропозицій. Ми не обмежуємо наших користувачів у спілкуванні, тому вони можуть без перешкод зв'язуватись один з одним для узгодження майбутніх взаємовигідних угод.

Наші менеджери постійно слідкують за оновленнями на нашому порталі, тому Ви бачите лише актуальну інформацію. Більш того, у особистому кабінеті відображаються лише ті пропозиції, що стосуються Вашого регіону. Ми піклуємось про спокій наших користувачів, тому на нашому порталі Вам будуть телефонувати лише коли Ви розмістили оголошення і чекаєте на пропозиції. Так само, після закриття оголошення Вас вже ніхто не буде турбувати.

Ми працюємо для того, щоб сільгоспвиробники мали можливість легко знаходити та співпрацювати як з Українськими так і з іноземними компаніями, цілодобово мали доступ до актуальних цін на аграрному ринку, максимально вигідно продавали свій врожай, та купували паливо і добрива. Наша мета - за допомогою нашого порталу надати аграріям доступ до усієї необхідної для них інформації та зробити їх роботу більш комфортною та ефективною. Для цього ми постійно вдосконалюємо наш сайт та додаємо нові функції.

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook