Agronizer
Реєстрація Вхід
table

Сочевиця

Актуальні ціни на сочевицю, розміщення обсягів на купівлю та продаж!

Зареєструватися щоб побачити все
 • 8520320
 • 5850250
 • 6240140
Agronizer

Пропозиції на купівлю сочевиці від компаній

Agronizer

Портал допоможе Вам вигідно продати сочевицю

Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:

 • Агронайзер

  Постійно бути в курсі цін на сочевицю

 • Агронайзер

  Оперативно дізнаватися про зміни на ринку

 • Агронайзер

  Швидко знаходити найвигіднішого закупника

Зареєструватися
Agronizer

Отримати інформацію про закупівлі сочевиці у Вашому регіоні

Надішліть заявку та дізнайтеся, які компанії зараз закуповують сочевицю у Вашому регіоні

Відправити заявку

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Портал дуже простий та зрозумілий у використанні

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Порталом зручно користуватися з мобільного телефону

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання

Agronizer
Agronizer

Продавайте сочевицю у складі об'єднань за вигідними цінами

Після створення продажів сочевиці в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів

Зареєструватися
Agronizer

Отримати допомогу в реєстрації на порталі

Надішліть заявку на реєстрацію і наш менеджер допоможе Вам швидко зареєструватися для перегляду цін

Відправити заявку

Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників

Продаж сочевиці

Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі сочевиці на даний час

Купівля сочевиці

Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати свій врожай найближчим часом

Чому закупника сочевиці варто обирати на порталі?

Agronizer

Вся інформація актуальна на даний час

Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель

Agronizer

Всі компанії працюють з Вашим регіоном

Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області

Agronizer

Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією

Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час

Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ

Розміщення продажів сочевиці на порталі БЕЗКОШТОВНО

Agronizer

Перегляд закупівель сочевиці доступний при оплаті ПІДПИСКИ

Agronizer

Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу

Agronizer

Отримати безкоштовний тестовий період

Надішліть заявку на реєстрацію і отримаєте безкоштовне використання порталу протягом першого місяця

Відправити заявку

Наші партнери

Agronizer
Agronizer
Agronizer
Agronizer

Отримати бонус на використання порталу

Надішліть заявку і дізнайтеся про бонуси, які можна отримати при використанні порталу

Відправити заявку

Поширені запитання

Як стежити за зміною цін на сочевицю?

На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на сочевицю в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на сочевицю зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.

Коли краще продавати сочевицю?

Кращий час для продажу сочевиці, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати сочевицю в період, коли ціна буде максимальною.

Як обрати закупівельника сочевиці?

Для вибору закупівельника сочевиці необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.

Як вигідно продати сочевицю?

Найвигідніше продавати сочевицю з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на сочевицю буде найвищою.

Як перевірити закупівельника сочевиці?

Перед угодою з новим закупівельником сочевиці необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.

Портал призначений для сільгосппідприємств

Наші клієнти це

Дослідні господарства

Agronizer

Фермерські господарства

Agronizer

Сільгосп кооперативи

Agronizer

Аграрні підприємства

Agronizer

Аграрні холдинги

Agronizer

Як вигідно купити сочевицю?

Однією з зернобобових культур, що має високу популярність в світі і поступово зміцнює свої позиції в Україні, є сочевиця. Згідно з даними, сьогодні в світі вирощується понад 4 мільйонів тон цієї культури. У числі лідерів виробників сочевиці присутні такі країни як, США, Канада, Індія, Китай, Туреччина, Непал, Сирія, Бангладеш, Австралії та Іран.

В Україні сочевиця широко використовувалася до початку Другої світової війни. Однак з часом ця культура була дещо забута. На даний час з боку українських аграріїв проявляється підвищений інтерес до цієї культури, завдяки її високому рівню рентабельності (до 80-100%). Найкращими умовами для культивації сочевиці володіють наступні регіони:

 • Волинський
 • Чернігівський
 • Полтавський
 • Київський

Існує кілька видів сочевиці, найпопулярнішими з яких є червона сочевиця, зелена і коричнева. На внутрішньому ринку купити сочевицю в Україні зацікавлені переробні підприємства харчової, хлібної, кондитерської, консервної і м'ясної промисловості, а також комбікормові заводи і зернотрейдерські компанії.

На даному етапі спостерігається тенденція збільшення посівних площ, відведених під цю культуру. Це пов'язано перш за все з хорошим попитом. Більшою мірою сочевицю культивують в Сумській, Вінницькій, Полтавській, Харківській і Тернопільської областях. Важливе значення має сочевиця і в якості експортної культури. ЇЇ світове споживання зростає з кожним роком, особливо в країнах Азії.

Українська сочевиця з успіхом могла б експортуватися в Туреччину, Індію та Бангладеш. Однак на даний час велику частину обсягів Україна все ще змушена імпортувати. На внутрішньому ринку ціна на сочевицю досить висока, що не робить її популярною серед споживчої маси. При цьому Україна має всі можливості і перспективи, що дозволяють виробляти сочевицю в потрібних обсягах, для забезпечення як внутрішнього, так і зовнішнього ринку.

 Як успішно і без зайвого клопоту продати сочевицю

Щорічно, бажаючи закупити і реалізувати врожаї сочевиці, виробники і закупівельники цієї культури стикаються з певними труднощами. Виробникам часом досить складно знайти постійних і надійних покупців, готових запропонувати хорошу ціну за товар. А закупникам нелегко знайти постійних і сумлінних постачальників, здатних забезпечити обсяги, які відповідають певним параметрам якості.

Допомогти впоратися з подібними завданнями може аграрний портал Агронайзер, що надає корисну та актуальну інформацію для всіх своїх учасників. Тут виробники, не витрачаючи зайвого часу, зможуть ознайомитися з усіма закупівельниками, що транслюють свої пропозиції щодо закупівель сочевиці. Це дозволить обрати найбільш підходящу ціну і укласти взаємовигідну угоду.

А закупівельники, за допомогою порталу, зможуть знайти велику кількість фермерських господарств, які виростили врожай сочевиці в новому сезоні. Це дозволить обрати продукцію необхідного якість, а також сформувати потрібний обсяг.

Крім того, до числа переваг роботи з порталом Агронайзер можна віднести наступні можливості:

 • швидко орієнтуватися в ринковій ситуації;
 • легко знаходити ділових партнерів;
 • миттєво реагувати на зміну цін;
 • Якісно привертати увагу потенційних закупівельників або виробників до своїх пропозицій.

Чому важлива актуальна ціна на сочевицю в Україні

Всі ціни, що транслюються на порталі Агронайзер, піддаються регулярним оновленням, що дозволяє щодня зберегти їх актуальність. При цьому існує можливість відстеження динаміки зміни цін в порівнянні з вчорашнім днем. Це дозволяє глибше аналізувати ринкову ситуацію і приймати зважені і правильні рішення. Всі учасники порталу проходять обов'язкову перевірку. Це мінімізує ризики зустрічей з недобросовісними компаніями. Використовуючи портал Агронайзер можна продавати і купувати сочевицю швидко, безпечно і вигідно.

Контактні дані

Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook

Відправити заявку на реєстрацію