Agronizer
Зареєструватися Увійти

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ця Політика конфіденційності персональних даних (надалі – «Політика конфіденційності») діє відносно всієї інформації, яку сайт Агронайзер, що розташований на доменному імені www.agronizer.ua, може отримати про Користувача під час використання сайту.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:
1.1.1. «Адміністрація сайту» – співробітники, які уповноважені на управління сайтом, діють від імені сайту Агронайзер, організовують та (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.
1.1.2. «Персональні дані» – будь-яка інформація, що стосується прямо або опосередковано визначеної фізичної особи (суб’єкта персональних даних) або фізичної особи (суб’єкта персональних даних), яка визначається.
1.1.3. «Обробка персональних даних» – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збирання, записування, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, внесення змін), вилучення, використання, передавання (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» – обов’язкова вимога для дотримання Оператором або іншою особою, яка отримала доступ до персональних даних, не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або без наявності іншої законної підстави.
1.1.5. «Користувач сайту» – особа, яка має доступ до сайту за допомогою мережі Інтернет і користується Сайт.
1.1.6. «IP-адреса» – унікальна мережева адреса вузла у комп’ютерній мережі, що побудована за протоколом IP.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Користування Користувачем сайтом означає згоду з цією Політикою конфіденційності та з умовами обробки персональних даних Користувача.
2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити користування сайтом.
2.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише для сайту agronizer.ua
2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту agronizer.ua

3. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за вимогою.
3.2. Персональні дані, що дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті agronizer.ua. і містять таку інформацію:
3.2.1. прізвище, ім’я, по батькові Користувача;
3.2.2. контактний телефон Користувача;
3.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);
3.2.4. адреса;
3.3. Адміністрація сайту захищає Дані, що автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і при відвідуванні сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи:
• IP-адреса;
• інформація про браузер (чи про іншу програму, що здійснює доступ до реклами);
• час доступу;
• реферер (адреса попередньої сторінки).
3.3.1. Сайт agronizer.ua здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Ця інформація використовується з метою виявлення та вирішення технічних проблем.
3.4. Будь-яка інша особиста інформація, що не обумовлена вище (використовувані браузери та операційні системи тощо), підлягає надійному зберіганню та нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених в п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики конфіденційності.

4. МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

4.1. Адміністрація сайту може використовувати Персональні дані Користувача з метою:
4.1.1. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту.
4.1.2. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи надсилання повідомлень, запитів, що стосуються користування Сайтом, надання послуг, обробку запитів і заявок від Користувача.
4.1.3. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.
4.1.4. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.
4.1.5. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з користуванням Сайтом.
4.1.6. Надання Користувачеві, з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту agronizer.ua
4.1.7. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.
4.1.8. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіс партнерів з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

5. СПОСОБИ ТА ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.
5.2. У разі втраті або розголошення персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
5.3. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного чи випадкового доступу, знищення, внесення змін, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
5.4. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

6. ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

6.1. Користувач зобов’язаний:
6.1.1. Надати інформацію про персональні дані, що необхідна для формування заявки.
6.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни цієї інформації.
6.2. Адміністрація сайту зобов’язана:
6.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно з метою, що зазначена у п. 4 цієї Політики конфіденційності.
6.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.
6.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, що зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.
6.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача, або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо така конфіденційна інформація:
7.1.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.
7.1.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.
7.1.3. Була розголошена за згодою Користувача.

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Перед тим, як звернутися до суду з позовом щодо спорів, що виникають з відносин між Користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов’язковим є пред’явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).
8.2. Одержувач претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.
9.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.
9.3. Всі пропозиції чи питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти, вказавши розділ сайту.
9.4. Чинна Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою agronizer.ua

Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook