Agronizer
Зареєструватися Увійти

Угода користувача

1 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. ФОП Догадаєва Д.Б. (далі – «Портал») публікує дану Угоду про надання інтернет-майданчика a.agronizer.ua (далі - «Сервіс») для розміщення або перегляду інформації будь-якою юридичною особою або фізичною особою – підприємцем (далі – «Користувачем»).
 2. Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України дана Угода є публічним договором (далі - «Договір»). Використання Порталу Користувачем означає що Користувач розуміє і приймає умови даного Договору в повному обсязі, без всяких обмовок і винятків
 3. У разі незгоди Користувача з цим Договором повністю або частково, Користувач не в праві використовувати Портал.
 4. Портал пропонує користувачеві Сервіс для розміщення інформації про свою компанію, закупівлі, продажі або послуги з метою, в тому числі, але не виключно, подальшої покупки або продажу різних товарів і послуг іншими користувачами.
 5. Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Портал не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення інформації про свої товари, закупівлі та послуги.
 6. Будь-яка думка, виражена користувачами на Сервісі, не є думкою порталу і не може вважатися такою.

2 РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА ПОРТАЛІ

 1. Після реєстрації Користувач отримує право розміщувати свою інформацію на Порталі, заповнивши спеціальну форму, із зазначенням параметрів пропонованих товарів, закупівель і послуг.
 2. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси і паролю для входу на Портал. Користувач має право користуватися сервісом тільки за допомогою власної електронної адреси і паролю. У разі передачі даних для доступу в свій обліковий запис/аккаунт іншому Користувачу (іншій особі), такий обліковий запис/аккаунт може бути заблоковано на розсуд адміністрації Порталу.
 3. Користувач зобов'язується зберегти конфіденційність паролю і не розкривати його третім особам.
 4. Користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу в обліковий запис/аккаунт Порталу, якщо у нього є причини підозрювати, що його електронну адресу та пароль, які використовуються для входу на Портал, були розкриті або можуть бути використані третіми особами.
 5. Користувач, який розміщує інформацію про товар, закупівлю або послугу на Порталі, зобов'язується розмістити інформацію про них відповідно до цієї угоди та інструкцій, наданих на порталі, надати точну і повну інформацію про товар, закупівлю, послуги та умови. Розміщуючи інформацію про товар, закупівлю або послуги, Користувач підтверджує, що він має право продавати або купувати цей товар чи надавати дану послугу відповідно до вимог законодавства України.
 6. Користувач гарантує, що пропоновані ним товари, закупівлі чи послуги повністю відповідають заявленій в описі якості, а також відповідають нормам якості, встановленим законодавством України.
 7. Користувач зобов'язаний ретельно перевіряти всю інформацію про товари, закупівлі або послуги, розміщені ним на порталі, і в разі виявлення невірної інформації, видалити її або додати необхідні відомості в опис продажу, закупівлі або послуги. Якщо це неможливо, виправити невірну інформацію, анулювавши оголошення і повторно розмістивши інформацію про продаж, закупівлю або послугу.
 8. Умови доставки повинні включатися в опис товару, а умови надання послуг в опис послуги. Умови продажу товару та надання послуг, складені Користувачем, не повинні суперечити цьому Договору та чинному законодавству України.
 9. Користувач зобов'язується не надавати підтримку і не поширювати інформацію про послуги, що надаються конкуруючими ресурсами:- Інформацію про сторонні інформаційні портали, дошки оголошень, торгові майданчики, інтернет-аукціони, біржи, інтернет-магазини і т. д;- Інтернет-ресурсах, що пропонують товари та послуги, заборонені до розміщення на порталі.
 10. Адміністрація порталу має право перемістити, завершити або продовжити термін демонстрації продажу, закупівлі або послуги Користувача з технічних причин, що знаходяться під контролем або поза контролем Порталу. Адміністрація порталу має право припинити демонстрацію інформації про закупівлю, продаж або послугу якщо вони були розміщені з порушенням умов даного Договору та чинного законодавства України.
 11. Користувачу забороняється надавати інформацію в порушення цього Договору або прав третіх осіб, зокрема, інформація не повинна містити:- вульгарних або образливих виразів;- пропаганду ненависті, насильства, дискримінації, расизму, ксенофобії, міжнаціональних конфліктів;- заклики до насильства і протиправних дій;- дані, що порушують особисті (немайнові) права або права інтелектуальної власності третіх осіб;- інформацію, що сприяє шахрайству, обману або зловживанню довірою;- інформацію, що веде до здійснення угод з краденими або підробленими товарами;- інформацію, що порушує або посягає на власність третіх осіб, комерційну таємницю;- інформацію, що містить відомості, що зазіхають на недоторканність приватного життя, ображає чиюсь честь, гідність або ділову репутацію;- інформацію, що містить наклеп або погрози на адресу кого б то не було;- неправдиву інформацію, або інформацію що вводить в оману;

  - віруси або будь-які інші технології, які можуть завдати шкоди Сервісу або Користувачам Порталу;

  - посилання на сторонні сайти;

  - посилання або інформацію про сайти, що конкурують з Сервісом Порталу;

  - інформацію, що представляє собою небажану або брехливу комерційну рекламу;

  - інформацію, поширювану інформаційними агентствами;

  - інформацію, що порушує законодавство України;

  - інформацію, що не відноситься до аграрної тематики.

3 РОЗМІЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ, ПРОДАЖІВ АБО ПОСЛУГ НА ПОРТАЛІ

 1. Користувачу забороняється:- Публікувати однакові закупівлі, продажі або послуги;- Публікувати схожі за змістом закупівлі, продажі або послуги, де очевидно, що мова йде про одну і ту ж пропозицію;- Публікувати закупівлі, продажі або послуги, опис яких не пов'язаний з категорією або є нечитабельним;- Публікувати пропозицію декількох закупівель, продажів або послуг в одній закупівлі, продажу або послузі;- Вставляти в оголошення посилання на сторонні ресурси;- Розміщувати закупівлю, продаж товару чи послугу, якщо таке розміщення може привести до порушення даного Договору або чинного законодавства України;- Розміщувати недостовірну ціну на закупівлю, продаж або послугу;- Розміщувати завантажені з інтернету фото в закупівлях, продажах або послугах;- Розміщувати закупівлі, продажі та послуги, що не відносяться до аграрної тематики.
 2. Закупівлі, продажі або послуги повинні відповідати географічним областям і містам, обраним у відповідних функціональних налаштуваннях Сервісу.
 3. Розміщені закупівлі, продажі або послуги можуть проходити вибіркову попередню і пост модерацію.
 4. Адміністрація та модератори порталу мають право:- Вносити в текст закупівель, продажів або послуг Користувача правки, що стосуються орфографії та пунктуації, що не впливають на загальний зміст змісту оголошення;- Видаляти з поля для опису закупівель, продажу або послуг номери телефонів, контактні дані, посилання на веб-сайти, а також будь-яку іншу інформацію, яка не відноситься до безпосереднього опису закупівлі, продажу або послуги.- Переносити закупівлі, продажі або послуги в інші категорії сервісу в разі виявлення більш підходящої категорії для їх розміщення;- Видаляти або відмовляти в публікації закупівель, продажів або послуг, якщо вони не відповідають обраній категорії, або порушують даний договір, а також обмежувати кількість оголошень від одного користувача з метою зручності користування Сервісом без пояснення причин.
 5. Портал не несе відповідальності за зміст закупівель, продажів або послуг, а також їх опис.

4 ВІДОМОСТІ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ

 1. Портал зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем: направляти інформаційні повідомлення на електронну та/або поштову (юридичну) адресу, вказану при реєстрації, а також відправляти повідомлення на мобільний телефон Користувача.
 2. Збір інформації здійснюється шляхом самостійного вказівки Користувачем відповідних даних, необхідних для розміщення закупівлі, продажу або послуги на Сервісі.
 3. Інформація технічного характеру, що міститься в системі, наприклад, ip-адреса, відповідно до загальних правил інтернет-повідомлень, використовується Порталом в цілях, пов'язаних з обслуговуванням мережевого обладнання, а також для агрегації загальної статистичної, демографічної інформації.
 4. Портал зберігає дані останнього доступу Користувача в систему, з метою забезпечення високої якості Сервісу, пристосовуваного до індивідуальних потреб і інтересів Користувача.
 5. Зареєстрований Користувач здійснює доступ до Сервісу, виключно шляхом введення їм логіна і пароля, принаймні, один раз протягом сесії.
 6. Дані останнього доступу в систему також використовуються для збору статистичної інформації про використання послуг Користувачами.

5 ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

 1. Всі об'єкти, доступні за допомогою Сервісу Порталу, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки, та інші об'єкти, а також будь-який контент є об'єктами виняткових прав Порталу, Користувачів та інших правовласників.
 2. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів порталу можливо тільки в рамках функціоналу Сервісу. Ніякі елементи змісту Сервісу, а також будь-який контент, розміщений на сервісі, не можуть бути використані іншим чином без попередньої згоди правовласника. Під використанням розуміється, в тому числі, але не виключно: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі і т. д.
 3. Скориставшись Сервісом, Користувач підтверджує, що несе виключну відповідальність за зміст розміщених ним закупівель, продажу або послуг, а також володіє всіма необхідними правами, ліцензіями, дозволами на розміщення інформації на Сервісі, включаючи без обмежень усі патенти, свідоцтва про реєстрацію авторських прав, або ж має відповідну письмову угоду, ліцензію або дозвіл усіх ідентифікованих в оголошенні осіб і компаній для використання їх імен чи зображень.
 4. Користувач зобов'язується:- Не вживати жодних дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру сервісу;- Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу до Сервісу і його даних без письмового дозволу адміністрації Порталу;- Не копіювати, не відтворювати, змінювати, розповсюджувати і не представляти громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Сервісі (крім відомостей, наданих самим Користувачем) без попереднього письмового дозволу адміністрації Порталу або інформації, яка є загальновідомою та/або загальнодоступною;- Не перешкоджати, і не намагатися перешкоджати роботі та іншої діяльності Порталу;- Не використовувати відомості, надані іншим Користувачем, в інших цілях, крім як для здійснення операції безпосередньо з цим Користувачем, без письмового дозволу іншого Користувача. У цей пункт договору не включені дані Користувача, які останній надає Порталу при реєстрації.
 5. Портал може періодично встановлювати обмеження щодо використання сервісу, зокрема, максимальну кількість днів зберігання, закупівлі, продажу або послуги. Портал має право в будь-який момент змінити або припинити роботу Сервісу або його частини з повідомленням Користувача або без нього, не несучи при цьому відповідальність за подібні зміни або припинення.
 6. Щоб підтримувати високу якість своїх послуг, Портал залишає за собою право обмежити кількість активних закупівель, продажу або послуг Користувача на Сервісі.
 7. Портал може заборонити Користувачe доступ на Сервіс, якщо Користувач порушує умови даного Договору. Факт порушення вважається підтвердженим, якщо Користувач був сповіщений адміністрацією Порталу про ведення діяльності, що порушує правила Порталу та прав третіх осіб. Портал залишає за собою право в будь-який момент, залишивши попереднє повідомлення Користувача про таке відключення на свій розсуд, і не несучи при цьому відповідальність за свої дії перед Користувачем і третіми особами.
 8. Адміністрація Порталу вправі на власний розсуд скривати, видаляти або переміщати будь-які розміщені на Порталі закупівлі, продажі або послуги за порушення даного Договору.
 9. Адміністрація Порталу вправі передати Портал з усім його Сервісом і змістом, включаючи особисту інформацію Користувачів, своєму правонаступнику за угодами чи іншими підставами. Передача и уведомление Пользователей о такой передаче осуществляется в соответствии с требованиями действующего законодательства Украины.
 10. Для підтвердження реєстрації компанії на Порталі, Користувач зобов'язаний прикріпити до заявки на реєстрацію електронну версію документів, що підтверджують його юридичний статус. Ненадання таких документів буде розцінюватися як спроба надання недостовірних даних, що спричинить за собою відхилення заявки.
 11. Під час реєстрації адміністрація має право верифікувати Користувача за допомогою E-mail і/або SMS верифікації. У разі якщо Користувач не пройшов верифікацію, адміністрація порталу має право відмовити Користувачеві в реєстрації.

6 ОПЛАТА ПОСЛУГ

 1. Замовлення платних послуг Порталу здійснюється Користувачем на сторінці платіжних даних його особистого кабінету.
 2. Користувач зобов'язується ознайомитися з умовами і цінами на платні послуги порталу, після чого він може замовити такі послуги. Умови і вартість обраної послуги доступна на сторінці платіжних даних і залежить від параметрів замовлення.
 3. Повернення оплачених коштів за ненадані послуги здійснюється уповноваженим адміністратором Порталу, якщо через будь-технічної неполадки послуга не була надана. Повернення грошових коштів здійснюється після надання Користувачем доказів оплати.

7 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОРТАЛУ

 1. Скориставшись сервісом порталу, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Портал на свій страх і ризик "як є", оцінює і несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщеної на сайті інформацією іншими користувачами, а Портал, в тому числі його адміністрація, співробітники і агенти, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщеної іншими користувачами інформації, за будь-які збитки і втрати, що стали результатом використання або розміщення информації на Порталі.
 2. Портал не є організатором/ініціатором угоди між Користувачами або її стороною. Портал є торговою комунікаційною платформою, яка надає можливість Користувачам розміщувати інформацію про надання послуг, закупівлю або продаж дозволених чинним законом України товарів і послуг.
 3. Портал не може контролювати достовірність розміщуваної користувачами інформації. Портал не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну в результаті здійснення угоди або неналежної поведінки будь-якої зі сторін угоди.
 4. Портал не несе відповідальності за поведінку Користувачів або за розміщену Користувачами інформацію. Всі спори і конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Порталу.
 5. Портал не несе відповідальності за будь-несанкціонований доступ або використання серверів Порталу та/або будь збереженої на них інформації про користувачів, а також будь-які помилки, віруси, і т. д., які можуть бути передані на Портал або через Портал третіми особами.
 6. Якість, безпека, законність і відповідність товарів або послуг їх опису, а також можливість Користувача продати або придбати товар/послугу знаходяться поза контролем Порталу.
 7. Портал закликає Користувачів дотримуватися обережності і зберігати здоровий глузд при використанні сервісу Порталу. Користувач повинен прийняти до уваги, що його контрагент може не мати відповідної дієздатності або видавати себе за іншу особу. Використання сервісу порталу передбачає, що Користувач усвідомлює і приймає ці ризики, а також погоджується, що портал не несе відповідальності за дії або бездіяльності з боку Користувача.
 8. Користувач не може робити висновок, що інформація про пропозицію, продаж і придбання будь-якого товару або послуги є дійсним і легальним тільки виходячи з факту розміщення, продажу та придбання товару або послуги на сервісі порталу. Портал не несе відповідальності за вчинення правочину іншими користувачами. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії.
 9. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті використання останнім сервісу Порталу, Користувач погоджується висувати ці вимоги самостійно і без втручання з боку Порталу, а також звільняє Портал від всіх вимог, зобов'язань, компенсацій по відшкодуванню шкоди, збитків, витрат та витрат, у т. ч. судових, включаючи адвокатські гонорари, які були понесені Користувачем і виникли в результаті або у зв'язку з такими вимогами.
 10. Бездіяльність з боку Порталу у разі порушення Користувачем або іншими Користувачами положень даного Договору не позбавляє Портал права зробити відповідні дії на захист своїх інтересів або інтересів інших Користувачів пізніше, а також не означає відмови від Порталу своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних порушень.
 11. Користувач має право повідомити Порталу про факт порушення його прав іншим Користувачем. У разі обгрунтованості скарг Користувача, Портал на свій розсуд має право видалити інформацію, яка порушує права Користувача.
 12. Портал не несе відповідальності за невиконання чи ускладнення у використанні зобов'язань з надання доступу до сервісу Порталу з-за обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), наслідків яких неможливо уникнути або подолати (таких як рішення влади, трудові спори, нещасні випадки, стихійні лиха, воєнні дії, обриви в загальній системі комунікацій, збої роботи сервера і т. д.)
 13. Портал не несе відповідальності за неполадки в роботі сервісу, викликані технічними перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення.
 14. Ні при яких умовах Портал, адміністрація, співробітники та агенти, не несуть відповідальності за прямий, непряму, випадкову, спеціальну шкоду, збитки і сплачені штрафні санкції будь-якого характеру (навіть якщо адміністрація порталу була попереджена про можливість такого збитку) в результаті використання сервісу Порталу, включаючи без обмеження випадки, в яких шкода стала результатом використання або неправильного використання Порталу та Сервісу.
 15. Ніщо у цьому Договорі не може розумітися як встановлення між Користувачем і Порталом агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, трудових відносин, або якихось інших відносин, прямо не передбачених даним Договором.
 16. Портал не несе відповідальності за рекламу, розміщену на сервісі, в межах, встановлених чинним законодавством України.

8 ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ

 1. Даний Договір вступає в силу з моменту реєстрації Користувача на Порталі, і діє безстроково.
 2. Користувач має право припинити використання Порталу в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Адміністрації Порталу та пояснення причин.
 3. У разі, якщо Адміністрацією Порталу були внесені будь-які зміни в Угоду в порядку, передбаченому пунктом 9.1 Договору, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання сервісу Порталу. Факт не припинення використання порталу є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією договору.
 4. Адміністрація порталу має право припинити доступ Користувача до сервісу в односторонньому порядку у випадках:- Порушення Користувачем положень даного Договору.- Нанесення будь-якої шкоди Порталу, в тому числі його репутації.- Нанесення будь-якої шкоди іншим користувачам порталу, в тому числі їх репутації.

9 ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДОГОВОРУ

 1. Даний договір може бути змінений Адміністрацією Порталу без будь-якого спеціального повідомлення Користувачів. Нова редакція договору набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за адресою http://a.agronizer.ua/register/index, якщо інше не передбачено новою редакцією Договору.

10 ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 1. Метою збору, зберігання і обробки персональних даних Користувачів є надання Користувачеві персоналізованого сервісу Порталу, у тому числі: авторизація, доступ в особистий кабінет, нагадування пароля, зв'язок з користувачем, у тому числі направлення повідомлень, запитів та інформації, що стосуються Порталу, обробка запитів Користувача, а також інші можливості сервісу.
 2. Використання порталу підтверджує повну і безумовну згоду Користувача з цією Політикою конфіденційності і зазначеними в ній цілями і умовами обробки його персональних даних.
 3. Користувач сервісу, реєструючись на Порталі, і розміщуючи інформацію, добровільно надає Порталу свою безумовну згоду на збір, зберігання і обробку персональних даних, а також на надання своїх даних іншим користувачам Порталу, в рамках функціональності Сервісу.
 4. Обробка персональних даних включає в себе будь-які дії та/або сукупність дій, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, оновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), видаленням персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи сервісу порталу.
 5. Приймаючи дану Угоду, Користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду на те, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.
 6. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надані ним персональні дані або їх частину. Користувач може вимагати від порталу повного або часткового видалення його персональних даних з бази порталу.
Logo
(098) 311-95-07 agronіzer.ua@gmail.com Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 511 Facebook