Agronizer
Реєстрація Вхід

Після змін в бюджеті Кабмін зберіг держпідтримку аграріїв

Після змін в бюджеті Кабмін зберіг держпідтримку аграріїв

За рішенням Уряду сума державної підтримки аграріїв на 2020 рік після внесення в бюджет змін, необхідних для боротьби з поширенням коронавируса в Україні, збережена повністю. Крім цього, в бюджеті закладено витрати в сумі 4 мільярди гривень за ключовими напрямами: тваринництво, фермерство, садівництво, компенсація вартості сільгосптехніки і компенсація відсотків за кредитами.

Для зменшення процентної ставки до 5% і здешевлення кредитів для аграріїв закладено суму в розмірі 1,2 мільярда гривень. А на підтримку галузі тваринництва виділено 1 мільярд гривень. За результатами програми міністерство очікує введення в експлуатацію понад 100 тваринницьких ферм і комплексів.

Ще 1 мільярд гривень буде спрямовано на компенсацію покупки техніки та обладнання українського виробництва. Згідно з прогнозами Мінекономіки, заплановано збільшення обсягів реалізації вітчизняної техніки мінімум на 15% в 2020 році. Крім того, по 400 мільйонів гривень закладено на програми розвитку фермерства та кооперативів та підтримку садівництва, хмелярства та виноградарства.

За словами міністра Ігоря Петрашко, основні програми орієнтовані на підтримку, в першу чергу, малих сільгоспвиробників та фермерів, розвиток локальних ринків збуту і відкриття нових експортних ринків. Очікується, що нинішня підтримка дозволить залучити близько 14,7 мільярда гривень інвестицій в економіку України і створити понад 85 тисяч нових робочих місць.

<a href=" https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=4b9c4be1-23f4-4e21-accd-a0e10d32a15c&title=ZavdiakiDerzhpitrimtsiApkMiZaluchimo14-7-MlrdInvestitsiiVEkonomikuUkraini-Petrashko " target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Джерело: МРЕТ</a>

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook