Agronizer
Реєстрація Вхід

НІБУЛОН здатний забезпечити виявлення коронавируса своїми апаратами для перевірки на ГМО

НІБУЛОН здатний забезпечити виявлення коронавируса своїми апаратами для перевірки на ГМО

За інформацією, що надійшла від генерального директора компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, опублікованою на його сторінці в Facebook, за допомогою приладу, якими визначають наявність генетично модифікованих організмів в сільгосппродукції, компанія «НІБУЛОН» має намір виявляти коронавірус. Даний апарат може виявляти коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

«Щоб підтвердити наявність або відсутність вірусу в організмі людини, потрібно здати аналіз, який відправлять до Києва, а потім ще почекати 7-10 днів результати. І тут я, аграрій, подумав про те, що в нашій компанії є сучасні прилади, за допомогою яких ми визначаємо наявність генетично модифікованих організмів в сільськогосподарської продукції, харчових продуктах і ін. Тому я підключив своїх інженерів-хіміків вивчити можливість визначати наявність коронавируса в крові людини », - написав Вадатурський.

Виявилося, що коронавірус можна виявити за допомогою одного з апаратів - ампліфікатора CFX96 TouchReal-Time PCR DetectionSystem 2017 року випуску (США). З нині існуючих в світі, саме цей прилад є найточнішим для виявлення геномної РНК вірусів, оскільки аналізує саме специфічний геном SARS-CoV-2, з великою точністю виявлення від 5 цільових послідовностей.

«Для цього нам потрібно закупити всього лише реагенти для екстракції RNA / DNAVirus і набори для прямого якісного виявлення нової РНК коронавируса. Що ми негайно і зробили, замовивши їх в кількості 200 проб в Німеччині. Замовив таку кількість, тому що не знаю реальну потребу, а фахівці не виявили ентузіазму. Ми готові купити і більше реагентів, якщо нашу ініціативу сприймуть і підтримають », - зазначив керівник компанії.
Однак, на даному етапі такого рівня обладнання немає ні в міських, ні в обласних закладах охорони здоров'я. Але тільки в Миколаєві таких апаратів є, як мінімум 3. А в Україні їх до сотні.

За допомогою цього приладу можна аналізувати одночасно 40-48 проб біоматеріалів на наявність вірусу SARS-CoV-2. За їхніми підрахунками, за добу можна робити до 400 зразків тільки одним апаратом. Ціна одного тесту складе € 25. За словами Олексія Вадатурського, українська медицина виявилася вельми нерозторопною. До коли фахівці компанії почали шукати лікарню, якій готові на безоплатній основі передати такий апарат і реагенти, то зіткнулися з певними труднощами: то немає відповідного сертифіката в лікарні, то немає фахівців, а іноді і просто відсутнє бажання щось змінювати.

На сьогоднішній день, відповідне медичне установа в якій готові прийняти таке обладнання, вже знайдено. І керівник компанії НІБУЛОН впевнений в тому, що зможе зламати цю закостенілу бюрократичну машину. А нинішня ситуація з коронавірусом - це перш за все інформаційна пандемія планетарного масштабу. За рахунок такої ситуації у виграші фармацевтичні гіганти.

Як повідомлялося, велика партія тестів на коронавірус вже прилетіла з Китаю в Україну. Частина тестів, призначена Миколаєву вже доставлена до Одеси.

Джерело: Вечірній Миколаїв

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook