Ціна на зерно
Актуальні ціни на зерно, розміщення обсягів на купівлю та продаж!
Залишити заявку щоб побачити все- 8520320
- 5850250
- 6240140
Ціни на зерно пшениці 2 класу сьогодні
21.11.2024
Закупівлі зерна пшениці 3 класу сьогодні
21.11.2024
Продажі зерна пшениці 3 класу сьогодні
21.11.2024
Портал допоможе Вам вигідно продати зерно
Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:
- Агронайзер
Постійно бути в курсі цін на зерно
- Агронайзер
Оперативно дізнаватися про зміни на ринку
- Агронайзер
Швидко знаходити найвигіднішого закупника
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні
Порталом зручно користуватися з мобільного телефону
Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання
Продавайте зерно у складі об'єднань за вигідними цінами
Після створення продажів зерна в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів
ЗареєструватисяВиди сільгосппродукції на порталі
Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників
Продаж зерна
Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі зерна на даний час
Купівля зерна
Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати зерно найближчим часом
Чому закупника зерна варто обирати на порталі?
Вся інформація актуальна на даний час
Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель
Всі компанії працюють з Вашим регіоном
Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області
Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією
Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час
Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ
Розміщення продажів та закупівель зерна БЕЗКОШТОВНО
Перегляд цін та звітів про зерно за ПІДПИСКОЮ
Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу
Напрямки діяльності порталу
Інформація про продаж та поставки мінеральних добрив
Актуальні закупівлі та продажі сільгосппродукції
Інформація про продаж та поставки палива
1-й місяць використання платного пакету БЕЗКОШТОВНО
За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платних послуг для вашого підприємства
Вартість платного пакету після тестового періоду:
Вартість 1-го пакета на
1 місяцьВартість 1-го пакета на
3 місяціЕкономія
600 грнВартість 1-го пакета на
6 місяцівЕкономія
2400 грнВартість 1-го пакета на
9 місяцівЕкономія
5400 грнВартість 1-го пакета на
12 місяцівЕкономія
9600 грнПоширені запитання
Як стежити за зміною цін на зерно?
На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на зерно в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на зерно зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.
Коли краще продавати зерно?
Кращий час для продажу зерна, коли ціна на нього найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати зерно в період, коли ціна буде максимальною.
Як обрати закупівельника зерна?
Для вибору закупівельника зерна необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.
Як вигідно продати зерно?
Найвигідніше продавати зерно з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на зерно буде найвищою.
Як перевірити закупівельника зерна?
Перед угодою з новим закупівельником зерна необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.
Портал призначений для сільгосппідприємств
Наші клієнти це
Дослідні господарства
Фермерські господарства
Сільгосп кооперативи
Аграрні підприємства
Аграрні холдинги
Ціни на зерно в Україні в 2020 році
Україна в усі часи вважалася аграрною країною. Основною культурою, яка вирощувалася на її родючих землях з покоління в покоління - була пшениця. Вона буває двох видів: озима та яра. Озима пшениця відрізняється більш високим врожаєм, але при цьому яра більш витривала до суворого клімату, тому її в основному вирощують в північних областях нашої батьківщини.
Крім пшениці українські фермери виробляють і інші зернові культури:• Кукурудза;• Ячмінь;• Просо;• Жито;• Гречка. Весь зібраний врожай українського зерна йде на продаж всередині країни, курсуючи між областями, а також на експорт в інші держави. Варто відзначити, що Україна за останні 5 років в 4 рази збільшила обсяги експорту пшениці. Найбільш великим покупцем вітчизняного зерна з 2011 року є Єгипет, за ним йде КНР та Іспанія.
Закупівельні ціни на зерно в Україні сьогодні.
В Україні, та й в усьому світі ринок зерна являє собою єдину систему економічних відносин. Головними дійовими особами цих відносин є: виробники, трейдери та покупці. Всі гравці аграрного бізнесу прагнуть продати або купити зерно, ціна за тонну якого постійно скаче, з максимальною вигодою для себе. Зробити це досить складно через постійні коливання вартості. Факторів, що впливають на ціну сировини безліч, як внутрішніх, так і зовнішніх.
Внутрішні це - кількість отриманого врожаю і його якість, загальна площа засіяних земель, обсяги минулорічних залишків зерна в сховищах, прогноз на очікуваний урожай і інші. Найголовнішими зовнішніми факторами, які впливають на формування закупівельної ціни є - курс валют, світові ціни на сільськогосподарську продукцію та активність іноземних трейдерів.На жаль, в нашій країні не прописаний на законодавчому рівні механізм формування справедливої ринкової ціни на зернові культури, і вона формується на основі попиту та пропозиції на біржі.
Ціни на зерно в портах України.
Аграріям мало виростити хороший врожай, їм ще необхідно чітко знати де і по чому його продати. Сучасний аграрний ринок пропонує 4 варіанти реалізації зернових культур:
1) Продати переробникам;
2) Скористатися послугами трейдерів і виставити свій товар на експорт;
3) Розмістити оголошення про продаж на зібранні (онлайн дошка оголошень);
4) Продати в зерновий термінал.
На останньому варіанті ми зупинимося по докладніше. Для того щоб вигідно реалізувати сировину у порту треба володіти актуальною інформацією про їх цінові пропозиції. Так ціна на зерно нового врожаю в Україні в різних портах може відрізнятися від 60 до 600 грн за тонну.
Більше 50 організацій займаються перевалкою пшениці та інших зернових в нашій країні. І 5 з них перевалюють більше 50% від загальної кількості. Перед підприємцями стає не легкий вибір який порт і який термінал обрати. Тут бажано врахувати логістичні витрати і ще раз провести ретельний аналіз цінової політики в цій галузі. Для цього найкраще скористатися універсальним онлайн-сервісом, таким як Агронайзер. Даний сайт буде однаково корисний, як закупивельникам, так і виробникам. Його основні завдання:
1. Допомагати швидко дізнатися, в якому напрямку рухається ціна на зернові, для розуміння, коли краще здійснювати продаж.
2. Сповіщати аграріїв про намір закупівельника придбати сировину конкретного якості.
Ця функція дозволяє знаходити виробників з товаром потрібної якості.З сайтом Агронайзер ваші угоди завжди будуть прибутковими! Реєструйтеся, і ви завжди будете в курсі всіх цін агробізнесу!
Новини та події
Контактні дані
- Відділ по роботі з українськими компаніями
- Відділ по роботі з міжнародними компаніями
Київ, вул. Дорогожицька 3, будівля B9, офіс 22