Ціна на пшеницю
Актуальні ціни на пшеницю, розміщення обсягів на купівлю та продаж!
Залишити заявку щоб побачити все- 8520320
- 5850250
- 6240140
Ціни на пшеницю 3 класу сьогодні
21.11.2024
Закупівлі пшениці 2 класу сьогодні
21.11.2024
Продажі пшениці 3 класу сьогодні
21.11.2024
Портал допоможе Вам вигідно продати пшеницю
Зареєструвавши особистий кабінет на порталі Ви зможете:
- Агронайзер
Постійно бути в курсі цін на пшеницю
- Агронайзер
Оперативно дізнаватися про зміни на ринку
- Агронайзер
Швидко знаходити найвигіднішого закупника
Портал дуже простий та зрозумілий у використанні
Порталом зручно користуватися з мобільного телефону
Служба підтримки допоможе вирішити будь-яке питання
Продавайте свій врожай пшениці у складі об'єднань за вигідними цінами
Після створення продажів сільгосппродукції в особистому кабінеті, сільгоспвиробники можуть об'єднувати свої обсяги з обсягами інших учасників порталу та продавати їх у складі об'єднань. Це дозволяє залучити більше вигідних закупівельників до Ваших продажів
ЗареєструватисяВиди сільгосппродукції на порталі
Портал полегшує взаємодію виробників та закупівельників
Продаж пшениці
Портал допомагає виробникам швидко знаходити закупників сільськогосподарської продукції, що зацікавлені в закупівлі пшениці на даний час
Купівля пшениці
Портал допомагає закупникам залучати до співпраці виробників сільгосппродукції, що планують продавати пшеницю найближчим часом
Чому закупника пшениці варто обирати на порталі?
Вся інформація актуальна на даний час
Всі компанії на порталі оновлюються від одного до декількох разів на тиждень, що дозволяє постійно зберігати актуальність всіх закупівель
Всі компанії працюють з Вашим регіоном
Портал влаштований таким чином, що Вам будуть показані тільки ті компанії, що працюють з підприємствами Вашої області
Ви самі вирішуєте як зв'язатися з компанією
Компаніям на порталі можна як дзвонити по телефону, так і відправляти заявку, після чого представники зателефонують Вам у зручний для Вас час
Портал можна використовувати як БЕЗКОШТОВНО так і за ПІДПИСКОЮ
Розміщення продажів та закупівель пшениці БЕЗКОШТОВНО
Перегляд цін та звітів про пшеницю за ПІДПИСКОЮ
Ви можете обрати для себе як ПЛАТНУ так і БЕЗКОШТОВНУ частину порталу
1-й місяць використання платного пакету БЕЗКОШТОВНО
За час тестового періоду Ви зможете оцінити всю користь платних послуг для вашого підприємства
Вартість платного пакету після тестового періоду:
Вартість 1-го пакета на
1 місяцьВартість 1-го пакета на
3 місяціЕкономія
600 грнВартість 1-го пакета на
6 місяцівЕкономія
2400 грнВартість 1-го пакета на
9 місяцівЕкономія
5400 грнВартість 1-го пакета на
12 місяцівЕкономія
9600 грнПоширені запитання
Як стежити за зміною цін на пшеницю?
На порталі Агронайзер можна зручно стежити за змінами цін на пшеницю в особистому кабінеті. Там будуть показані лише ті закупівлі з цінами, які відносяться до необхідного регіону. Якщо ціна на пшеницю зміниться, то поруч з нею з'явиться показник, який покаже на скільки вона змінилася в порівнянні зі вчорашнім днем.
Коли краще продавати пшеницю?
Кращий час для продажу пшениці, коли ціна на неї найвища. Регулярно користуючись порталом Агронайзер, можна легко відстежувати напрямок руху цін і продати пшеницю в період, коли ціна буде максимальною.
Як обрати закупівельника пшениці?
Для вибору закупівельника пшениці необхідно визначити основні вимоги до продажу свого обсягу. На порталі Агронайзер, в докладній інформації до закупівлі є вся необхідна інформація, виходячи з якої можна визначити відповідного закупника.
Як вигідно продати пшеницю?
Найвигідніше продавати пшеницю з кращими показниками якості. На порталі Агронайзер закупівельники вказують свої вимоги до обсягів що закуповуються, при дотриманні яких ціна на пшеницю буде найвищою.
Як перевірити закупівельника пшениці?
Перед угодою з новим закупівельником пшениці необхідно обов'язково перевірити компанію. Зробити це можна за допомогою сервісів: Мінюст, ДФСУ, ЄДР. На порталі Агронайзер всі закупівельники перевіряються за допомогою цих сервісів а також за допомогою сайту YouControl.
Портал призначений для сільгосппідприємств
Наші клієнти це
Дослідні господарства
Фермерські господарства
Сільгосп кооперативи
Аграрні підприємства
Аграрні холдинги
Як формується ціна на пшеницю в Україні?
Однією з найбільш популярних і затребуваних культур, що мають стратегічне значення для більшості країн, є пшениця. Саме з цієї причини увага більшості лідерів світового ринку зернових постійно прикута до процесу коливання цін на зерно. До числа основних факторів, які безпосередньо впливають на зміни цін на пшеницю, відносяться перш за все обсяги посівних площ, відведених для вирощування цієї культури, а також наявність перехідних залишків у зерносховищах, кількість зібраного врожаю і аналітичні прогнози на майбутній урожай наступного року.
Особлива роль в цьому процесі відведена зернотрейдерам, які виступають в якості інвесторів, що вкладають свої капітали в зернові ринки, і ті, що спекулюють при цьому на цінових змінах. При покупці фінансових інструментів вони впливають на зростання ціни на пшеницю в Україні врожаю 2020 року, в той час як при їх продажу спостерігається відповідно падіння цінових категорій.
Від чого залежить ціна на пшеницю на сьогодні
Досвідчені аграрії, що виробляють попередню оцінку потенційних обсягів врожаю і кількості посівних площ, обов'язково враховують ризики, пов'язані з процесом визрівання зерна. Держава, орієнтуючись на інформацію, що отримується від фермерських господарств, прагне надати загальну оцінку майбутнього урожаю пшениці, спираючись на узагальнені дані по площах посівів. Отримані дані дозволяють підготувати експортні та споживчі прогнози, проте подібні підрахунки проводяться протягом одного сезону кілька разів, в зв'язку зі змінами погоди і стану ґрунту.
Крім того, здійснюється регулярний порівняльний аналіз кількості посівних площ з минулими сезонами. Якщо кількість посівних площ скорочується, спостерігається підвищення цін на зерно у зв'язку зі зменшенням пропозиції цієї культури і навпаки.
У період очікування нового врожаю пшениці, на складах зберігається нереалізоване зерно, зібране в рамках попереднього врожаю. Повторення такої ситуації протягом кількох років автоматично веде до зниження цін трейдерів. На зростання ціни впливає також врожай, зібраний пізніше наміченого терміну. Найбільш відчутні коливання цін на пшеницю можна спостерігати при істотних розбіжностях прогнозів з фактичною ситуацією в великих країнах-експортерах. При укладанні контрактів на постачання пшениці, ціна на пшеницю за готівку і не тільки формується на момент укладання угоди, з урахуванням співвідношення між пропозицією на зерно і попитом. При негайній поставці обсягів після укладення контракту вказується ціна спот, яка може відрізнятися в залежності від характеристик товару, умов поставки, оплати і інших чинників. Одним з вагомих переваг спот контракту є швидке завершення договору.
Однак 90% зернотрейдерів воліє укладати форвардні контракти на поставку зерна, з відстрочкою поставки строком від 1 до 3 місяців. Форвардна ціна формується на основі існуючих витрат по зберіганню зерна, страхування обсягу та інших показників. При її формуванні також грають роль якісні характеристики врожаю і умови поставки. На піку сезону укласти велику кількість спот контрактів неможливо, з цієї причини рівномірний розподіл форвардних контрактів протягом року виглядає більш привабливо.
Чому так складно вигідно купити пшеницю ціна на яку дуже мінлива
Виробники і закупівельники пшениці прагнуть укласти максимально вигідні угоди. Однак, їм далеко не завжди вдається вгадати найбільш вдалий час, протягом якого ціна на врожай є найбільш підходящою. Бажаючи продати пшеницю ціна на яку в даний момент максимально висока, виробники намагаються максимально привернути увагу закупівельників саме до свого товару. Крім того, знайти надійного постачальника і закупника теж є досить непростим завданням, адже далеко не кожна партія пшениці відповідає необхідним показникам якості і потрібним обсягами.
Як можна ефективно відстежувати закупівельні ціни на пшеницю, використовуючи сучасні інструменти
Допомогти впоратися з подібними проблемами може аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам корисну та актуальну інформацію, що дозволяє регулярно відслідковувати ситуацію на ринку. Використовуючи його інструменти, можна:· спостерігати за тенденцією зміни на ринку зернових культур протягом усього року;· легко знаходити надійних постачальників і покупців продукції.
Крім того, всі ціни, що публікуються на порталі, є завжди актуальними, що дозволяє миттєво реагувати на найменші зміни на ринку. А також дають можливість вивчення динаміки підвищення або зниження навіть протягом одного дня.
Бажаючи продавати швидко і вигідно, при цьому укладати угоди з перевіреними і надійними постачальниками і закупниками, достатньо всього лише пройти нескладну реєстрацію на порталі Агронайзер і отримати масу переваг. Робота на порталі дозволить істотно заощадити час на моніторинг цін. Продавати і купувати на порталі Агронайзер можна швидко й вигідно.
Новини та події
Контактні дані
- Відділ по роботі з українськими компаніями
- Відділ по роботі з міжнародними компаніями
Київ, вул. Дорогожицька 3, будівля B9, офіс 22