Agronizer
Реєстрація Вхід

Земельний референдум про можливість продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям буде проведено в 2020 році

Земельний референдум про можливість продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям буде проведено в 2020 році

Уповноважений президента з питань землі Роман Лещенко, повідомив про ймовірність проведення земельного референдуму про можливість продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям в 2020 році. А також спростував фейки про референдум щодо купівлі землі іноземцями в 2024 році.

Уповноважений президента з питань землі зазначив, що на даному етапі для проведення всеукраїнського референдуму необхідно винести це питання на затвердження Верховною Радою.

«Люди керуються першим читанням законопроекту і його перехідними положеннями. Але це питання не буде відкладатися.
Тому що законопроект голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Миколи Сольского №2178-10 - це модифікований варіант урядового законопроекту. Той законопроект Кабміну передбачав, що ті іноземці, які вже працюють в Україні, будуть мати можливість купити землю. А тепер вони матимуть право і надалі орендувати ту землю, на якій працюють, але ми їм не даємо право купувати її », - підкреслив Роман Лещенко.

А також запевнив, що законом буде передбачено референдум в будь-якому випадку, а іноземців на початковому етапі не буде.

Джерело: Інтерфакс Україна

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook