Agronizer
Реєстрація Вхід

Відкрито судове провадження через бездіяльність Кабміну з питань продажу землі

Відкрито судове провадження через бездіяльність Кабміну з питань продажу землі

Згідно з інформацією, наданою прес-службою агентства «НВ-Бізнес», за позовом до Кабінету міністрів України про визнання протиправним його бездіяльності, яке полягає в нерозробці і невнесення на розгляд Верховної Ради України проекту закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення, окружним адміністративним судом Києва було відкрито провадження.

Підготовче засідання по цій справі, яка буде розглянута за правилами загального позовного провадження, відбудеться 24 вересня. В якості відповідачів виступлять КМУ, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінфін, Мін'юст, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.
На даний час відомо, що одна з вимог позову стосується діяльності профільних міністерств і Кабінету міністрів, а саме накладення на них зобов'язань щодо розроблення проекту закону про обіг земель сільськогосподарського призначення та подачі його на розгляд парламенту.

Згідно із заявою, яка прозвучала в Офісі президента України, мораторій на продаж землі повинен бути скасований до кінця 2019.

Джерело: НВ Бізнес

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook