Agronizer
Реєстрація Вхід

ВАТ «Аграрний фонд» приступив до відправки зерна на переробку

ВАТ «Аграрний фонд» приступив до відправки зерна на переробку

Для стабілізації цін на борошно, на внутрішньому ринку, ВАТ «Аграрний фонд» прийняв рішення відправляти на переробку все своє зерно. Перші 10,5 тис. т зерна вже пішли на переробку, при цьому запланована переробка ще 40 тис. т зерна.

Зокрема, на млини відправлено:

- в м. Києві та Київській області - 2,5 тис. т;

- в Дніпропетровській області - 3 тис. т;

- в Запорізькій області 2 тис. т;

- в Одеській області 3 тис. т.

За інформацією, наданою представниками компанії, всього з цієї кількості пшениці буде отримано близько 8 тис. т борошна і найближчим часом вона надійде в продовольчі магазини і хлібопекарні для забезпечення потреб населення. На даний час «Аграрний фонд» вже зараз переміщує на переробні підприємства Запорізької області 6 тис. т, і Одеській - 1,5 тис. т пшениці. Це дозволить забезпечити безперебійні поставки борошна в роздрібні торговельні мережі і виробникам хліба, за рахунок чого з'явиться можливість врегулювати ціни на ринку. За словами в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Івана Баришева, у зв'язку зі збільшенням в Україні попиту на продукти харчування, зокрема, на борошно і крупи, в умовах карантину, спільно з Міністерством економіки було прийнято рішення про направлення партії зерна на переробку для внутрішнього споживання. Це допоможе врегулювати внутрішній ринок і запобігти спекуляції з цінами. Раніше Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства повідомляло про відправку на переробку і реалізацію на внутрішньому ринку 160 тис. т продовольчої пшениці від «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ) і «Аграрного фонду» в метою забезпечення достатньої кількості борошна.

 

<a href="http://agrofond.gov.ua/news/list/829--povidomlyajemo-pat-agrarnij-fond-napravlyaje-vse-svoje-zerno-pshenici-na-pererobku/" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Джерело: Аграрний Фонд</a>

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook