Agronizer
Реєстрація Вхід

Унікальна модель трактора від компанії Kubota вперше була представлена на виставці в Японії

Унікальна модель трактора від компанії Kubota вперше була представлена на виставці в Японії

На виставці, що відбулася в Кіото (Японія), компанія Kubota представила нову модель супер сучасного трактора, розроблену в рамках програми по автоматизації сільськогосподарської техніки Agrirobo.

Сам трактор працює на електриці, харчується від літій-іонних батарей і сонячних панелей, і може автономно обробляти будь-які поля, за допомогою комбінації GPS, бортових датчиків і системи наведення на основі штучного інтелекту. Крім того, за допомогою цієї системи машина має можливість відстежувати погодні умови і швидкість росту сільськогосподарських культур. Завдяки цьому цей транспортний засіб здатний самостійно приймати рішення, коли слід приступати до посіву, збору врожаю або обробці грунту.

Трактор Х оснащений чотирма "гусеницями", які виконують якісне зчеплення з дорогою на різних ділянках. Кожен з цих гусеничних механізмів має свій власний вбудований двигун, а також вони здатні обертати свої ступені на різних швидкостях, незалежно один від одного. Це забезпечує дуже вузький радіус повороту.

Висота основного корпусу транспортного засобу щодо гусениць може регулюватися: її можна скинути, при появі необхідності в додатковій стійкості, і підняти, якщо трактор пересувається по рядах більш високих рослин. Інформації про терміни початку серійного виробництва і вартість такого трактора на даний час поки немає.

Джерело: delo.ua

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook