Agronizer
Реєстрація Вхід

Україна стала переможцем тендеру по поставці 60 тисяч т пшениці до Єгипту.

Україна стала переможцем тендеру по поставці 60 тисяч т пшениці до Єгипту.

Відповідно інформації, що буда надана спеціалізованим новинним порталом Growhow.in.ua, нещодавно Державна агенція Єгипту GASC здійснила закупку пшениці, об’єм якої склав  240 тисяч тон, а середня вартість становила  239,98 $/т CFR. Поставка партії повинна відбутися з 20 травня по 5 червня. При цьому її вартість виявилася нижчою за вартість, запропонованої на попередньому тендері, на 8,26 $ / т. Переможцями тендеру стали Румунія і Україна.

Нагадаємо, що раніше Єгипет відмовився приймати пшеницю, експортовану з Франції, в зв'язку з високим рівнем її зараженості. Однак через відсутність вигідних пропозицій від постачальників європейських країн був все ж змушений прийняти товар, зазнавши при цьому серйозні фінансові втрати.

Вельми вигідною виявилася ціна на Американську пшеницю, опинившись мінімальної на базисі FOB. Однак, вартість фрахту не дозволила американським постачальниками здобути перемогу в тендері. На даний момент трейдери Америки очікують активації продажів за низькою вартістю. При цьому паризька біржа залишила ціни без змін, ставши переможцем на алжирському тендері.

У травні дещо зросли котирування американської озимої пшениці.Пшениця твердих сортів HRW подорожчала на $ 1,38 до 159,56 $ / тонна.Пшениця твердих сортів HRS також подорожчала на $ 0,75 до 195,20 $ / тоннаА вартість м'якої пшениці SRW підвищилася на $ 1,47 до 170,67 $ / тонна. На тлі зниження попиту ціна української пшениці, на аналогічних ринках, продовжує знижуватися.

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook