Agronizer
Реєстрація Вхід

Спрощено процедуру легалізації сімейних фермерських господарств

Спрощено процедуру легалізації сімейних фермерських господарств

Згідно з інформацією, опублікованою заступником міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Інною Мєтєльовою, відтепер спрощена процедура реєстрації сімейних фермерських господарств. Легалізація сільгоспвиробництва буде можлива при створенні фізичною особою - підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі відповідного договору (декларації) і відображення відомостей про це в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За словами, Інни Мєтєльової, для забезпечення виконання вимог Закону «Про фермерське господарство» особи, уповноважені на вчинення нотаріальних дій, і державні реєстратори до введення в дію оновленого Єдиного державного реєстру будуть здійснювати реєстрацію ФОП - глав сімейних фермерських господарств згідно з роз'ясненнями Міністерства юстиції України, надісланими листом від 25.11.2019 за підписом Першого заступника Міністра юстиції України Є. Горовиця.

На думку заступника міністра, такий підхід дозволить забезпечити економічний розвиток більшості активних селян, бажаючих стати повноцінними товаровиробниками, що володіють правом на використання державних програм підтримки, з урахуванням податкових пільг, передбачених для сімейних фермерських господарств та сільськогосподарських товаровиробників.

Джерело: Інна Мєтєлева, офіціальна сторінка на Facebook

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook