Agronizer
Реєстрація Вхід

Оновлена ​​модель найшвидшого трактора від компанії JCB буде представлена ​​на виставці LAMMA 2020

Оновлена ​​модель найшвидшого трактора від компанії JCB буде представлена ​​на виставці LAMMA 2020

В рамках головної виставки сільгосптехніки LAMMA 2020 року, яка відбудеться 7-8 січня в Бірмінгемі (Великобританія), британська компанія JCB вперше представить оновлену модель трактора Fastrac 4220. Збільшення максимального навантаження на вісь на третину, нові втулки, підшипники і зовнішні дискові гальма, більший диференціал передній осі, що стримує пробуксовку і забезпечує максимальне зчеплення з грунтом, ось неповний список основних оновлень моделі, що готується до експозиції.

Цього разу розробники оснастили трактор новою системою Auto-Stop, здатною зупинити двигун після певного часу роботи на холостому ходу. При цьому ця функція може бути відключена. Крім того, період між черговими замінами масла і фільтрів продовжений з 500 до 600 мотогодин. Шести циліндровий 7,2-літровий двигун JCB Dieselmax, потужність якого становить 1016 л. с., дозволяє розігнати трактор до 247,47 км / год, що є зафіксованим світовим рекордом швидкості для тракторів.

На виставці компанія JCB також представить новий телескопічний навантажувач Loadall 532-60 Agri. Дана модель приводиться в рух за допомогою джойстика, 4-швидкісний коробки передач і та 4-циліндрового 4,4-літрового двигуна JCB EcoMAX потужністю 109 л. с., а її максимальна вантажопідйомність становить 3,2 т вертикально на повну висоту подачі (6,2 м) і 1,4 т при максимальному винесенні робочих вузлів вперед.

Джерело: profi.co.uk

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook