Agronizer
Реєстрація Вхід

Нова технологія Valtra буде вперше представлена в рамках виставки LAMMA 2020

Нова технологія Valtra буде вперше представлена в рамках виставки LAMMA 2020

Виробник тракторів Valtra готується вперше представити свою нову технологію SmartGlass на британській виставці сільгосптехніки LAMMA 2020 року, 7-8 січня. Унікальність даної розробки полягає в тому, що тракторист зможе бачити проекцію з дисплея свого трактора прямо по центру лобового скла, не відволікаючись від спостереження за рухом машини по полю. Це стало можливим завдяки виробництву головного дисплея за технологією прозорого дисплея, розміщеного між двома шарами скла.

На дисплеї можна буде бачити і базові параметри роботи трактора: показники роботи коробки передач, кількість обертів двигуна в хвилину або швидкість руху трактора. Коли трактористу потрібно буде стежити за роботою встановленого на трактор фронтального навантажувача, ця функція буде найбільш цінною. Так на дисплеї SmartGlass буде відображатися кут нахилу фронтального навантажувача і маса піднятого ним вантажу. Крім того, тракторист зможе вибирати за допомогою сенсорного терміналу SmartTouch будь-які інші параметри, які будуть проектуватися на прозорий дисплей. Технологія буде впроваджена в якості опції в серійне виробництво в кінці 2020 року.

На виставці також будуть представлені варіант трактора Valtra T234, обладнаний виключно LED-лампами, і нова серія тракторів Valtra F для садів і виноградників, яка налічує 4 моделі потужністю від 75 до 105 л. с. Ще однією новинкою стане повністю вдосконалена система навігації Valtra Guide.

Джерело: profi.com

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook