Agronizer
Реєстрація Вхід

На світових ринках спостерігається падіння цін на пшеницю

На світових ринках спостерігається падіння цін на пшеницю

На світових ринках спостерігається тенденція падіння цін на пшеницю, після різкого стрибка її вартості в Парижі і Чикаго, через відсутність фундаментальних чинників підтримки. На даний час, з боку покупців, спостерігається досить низький попит. І лише Йорданія придбала 60 тис. Т пшениці з протеїном 11% на цьому тижні і постачанням на початку квітня за ціною $ 239,3 за т CFR Акаба, яка на $ 1,5 за т нижче, ніж на попередніх торгах.

А в ЄС поступово зростає дефіцит пропозицій пшениці, на тлі активного попиту з боку експортерів. На думку експертів, національний страйк залізничників проти пенсійної реформи, запланований на 5 грудня, може значно скоротити обсяги продажу зерна.

У середу спостерігалося продовження спекулятивного падіння цін на американському ринку пшениці. А в понеділок, оновлення цін продемонструвало місячний максимум. Згідно метеорологічним зведеннями, найближчим часом, в районах вирощування твердої озимої пшениці, будуть очікуватися рясні снігопади. А в районах вирощування м'якої озимої пшениці - рясні дощі, що в сукупності сприятливо позначиться на стані всіх посівів.

Згідно з наявними даними, березневі ф'ючерси в США помітно знизилися:
• на $ 1,56 за т до $ 193,54 за т, на м'яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
• на $ 1,47 за т до $ 160,75 за т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
• на $ 1,29 за т до $ 186,84 за т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

На фізичному ринку ціни на чорноморську і європейську пшеницю залишаються на одному рівні, з причини значного посилення конкуренції. Для активації цін багато продавців відчувають необхідність зниження цін. Збільшення пропозицій російської пшениці в лютому-березні також може привести до незначного падіння вартості зерна.

Джерело: Grain Trade

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook