Agronizer
Реєстрація Вхід

На активну боротьбу з коронавірусів компанія Астарта направить 15 млн грн

На активну боротьбу з коронавірусів компанія Астарта направить 15 млн грн

До кінця першого кварталу агоропромхолдінг "Астарта" виділить на заходи щодо подолання коронавируса 15 млн грн. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Крім закупівлі тестів, індивідуальних засобів захисту, дезінфекційних засобів та інших необхідних матеріалів для медичних установ, компанія закупила 15 апаратів штучної вентиляції легенів і 5 кисневих концентраторів для низки лікарень. Поставка цього обладнання очікується з-за кордону у квітні-травні. На даний час допомогу отримали 24 лікарні в Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Харківській та Чернігівській областях, серед них 36 лікарень отримали набори з необхідним захистом для лікарів, і ця програма підтримки триває.

Починаючи з середини лютого "Астарта" почала централізовано впроваджувати на всіх підприємствах додаткові санітарні заходи. З 16 березня перевела максимальну кількість працівників на режим віддаленої роботи. Посилила захисні заходи: на підприємствах обладнані контрольні санітарні пункти, працівники забезпечені масками та рукавичками, в приміщеннях кілька разів в день здійснюється вологе прибирання з дезинфікуючими засобами. Щодня збирається і аналізується інформація про стан здоров'я співробітників та їхніх родичів.

На думку генерального директора агропромхолдинга "Астарта" Віктора Іванчика, введення надзвичайного стану в країні є недоцільним, так як це може призвести до значних втрат для економіки і фінансового забезпечення.

Джерело: Астарта

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook