Agronizer
Реєстрація Вхід

Компанія Massey Ferguson презентувала новітню модель екологічного трактора 8740 S з оновленим двигуном

Компанія Massey Ferguson презентувала новітню модель екологічного трактора 8740 S з оновленим двигуном

В рамках виставки AGRITECHNICA 2019 (Німеччина) відбулася презентація нової моделі трактора Massey Ferguson 8740 S, оновлений двигун AGCO Power 8.4 AWF якої відповідає нормативам викиду шкідливих речовин в атмосферу Stage 5. За словами менеджера по продукту і тренінг-фахівця європейських країн компанії Massey Ferguson Миколи Гапона, з вихлопної труби трактора виходить практично чисте повітря.

Крім того, модель Massey Ferguson 8740 серії S передбачає можливість установки в кабіні двох сенсорних моніторів, що дозволяють управляти як самим трактором, так і причіпним знаряддям по ISOBUS. Система накачування шин трактора самостійно регулює тиск повітря в залежності від стану навколишнього середовища, при тому що самі шини працюють без вуглецю. А датчики і відеокамери, встановлені на даху і капоті трактора, дозволяють здійснювати збір даних про вологість грунту і вміст поживних речовин у ньому.

Відповідно до думки виробників, нова модель трактора стала більш економічною, продуктивною і зручною у використанні, й дозволить вивести на новий рівень взаємодію людини з технікою і техніки з людиною.

Джерело: АгроПравда

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook