Agronizer
Реєстрація Вхід

Компанія BASF презентувала нові продукти в рамках конференції практичних рішень

Компанія BASF презентувала нові продукти в рамках конференції практичних рішень

21 січня відбулася конференція практичних рішень під гаслом «Зрощуй та Зростай!», проведена українським департаментом Agricultural Solutions компанії BASF.

У рамках заходу відбулася презентація виходу ринок нових продуктів - інноваційного фунгіциду для зернових Пріаксор ™ і вдосконаленого гербіциду для кукурудзи Стеллар® Плюс. Також були представлені гібриди насіння соняшнику і ріпаку. За словами Маттіас Хорш, директора з маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF, українські аграрії зможуть випробувати нові продукти у себе на полях вже в 2020 році.

Перший - інноваційний Ксеміум® містить препарат, який завдяки унікальній формуляції здатний відмінно закріплюватися і розподілятися на рослині. Він проникає всередину і нейтралізує патоген. Серед основних переваг Пріаксор ™ - ефективна дія проти хвороб на зернових культурах, які складно контролювати. Успішні випробування препарату були проведені на дослідних полях у Франції, Польщі, Болгарії, Румунії, Великобританії та Україні. Згідно з даними, отриманими в ході досліджень, норма препарату становить від 100 літрів на гектар, що дозволяє за менший час обробити велику площу посівів.

Інший препарат, вдосконалений гербіцид Стеллар® Плюс, завдяки наявності в складі прилипачів добре тримається на рослині і ефективно проникає всередину бур'янів. Незважаючи на можливі несприятливі погодні умови - сильні дощі або поривчастий вітер - прилипач підсилює дію препарату. Головне діюча речовина, топрамезон, забезпечує тривалу грунтову дію. Цей препарат здатний захистити посіви протягом усього сезону. Для отримання результату достатньо всього однієї обробки.

За словами керівника департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Андрія Касьянова, «Стеллар® Плюс - це поліпшена версія вже знайомого українським аграріям Стеллар®. Завдяки допоміжному прилипачу у складі, він стане надефективними самостійним рішенням для захисту посівів ».

Під час презентації аграрії могли ознайомитися з насінням гібридів соняшнику (ЄС Лоріс СЛП та ЄС Каприз СЛП) та ріпаку. Високий результат сходження посівів досягається завдяки застосуванню унікальної технології компанії BASF - Clearfield® Plus, яка поєднала останні досягнення генетики і ЗЗР.

Джерело: agro.basf.ua

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook