Agronizer
Реєстрація Вхід

Компанія ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн для протистояння коронавірусу

Компанія ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн для протистояння коронавірусу

Більше 5 млн грн на закупівлю обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних установ м Біла Церква, виділила українська компанія ALFA Smart Agro, виробник засобів захисту рослин та мікродобрив.

За словами директора Білоцерківського заводу препаративних форм Романа Шпаченко,

в ситуації, яка склалася в Україні та світі, компанія не може залишатися осторонь. Тільки об'єднання сил держави і бізнесу та усвідомлення особистої відповідальності кожного допоможе зупинити поширення вірусу і вберегти життя людей.

Компанія надала адресну допомогу Білоцерківської міської лікарні №3, яка є опорною в Київській області і буде приймати пацієнтів з коронавірусом. А також передала лікарні цифровий палатний (мобільний) рентгенівський апарат Cybermobil Plus 30 з пристроєм цифрової рентгенографії Fire CR20 і цифровим плівковим принтером IMAX 250.

Крім того, найближчим часом будуть доставлені:• три апарати штучної вентиляції легенів високого класу VG70;• три монітори пацієнта з функцією капнограф. Також, компанія передала велику партію засобів індивідуального захисту для медичних працівників Білоцерківської міської лікарні №3, Білоцерківської центральної районної лікарні та Дроздовський амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Білоцерківського району:• костюми біозахисту одноразового і багаторазового використання;• захисні медичні окуляри і окуляри зі щитками;•медичні рукавички;• медичні дезковрікі;• респіратори класу захисту FFP3.

«Завдяки небайдужим підприємцям і активної позиції громадян, разом ми зможемо подолати поширення небезпечної хвороби в місті. Вже сьогодні ми отримали пересувний рентген апарат і зараз чекаємо отримання ШВЛ, крім того - монітори, костюми, маски. Все зіткнулися з тотальним дефіцитом обладнання, знайти і купити його дуже складно. Компанія ALFA Smart Agro має зв'язки за кордоном, тому ми, звичайно, дуже вдячні їм за допомогу. Це, без перебільшення, допоможе рятувати життя людей», - зазначив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

<a href="https://alfasmartagro.com/about/news/kompaniya_alfa_smart_agro_vidilila_ponad_5_mln_grn_na_borotbu_z_koronavirusom/" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Джерело: ALFA Smart Agro </a>

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook