Agronizer
Реєстрація Вхід

Екологічний літак для фермерів від українського стартапу «Аеродрон» представлено на конкурсі Pitch Day №1 Українського фонду стартапів

Екологічний літак для фермерів від українського стартапу «Аеродрон» представлено на конкурсі Pitch Day №1 Українського фонду стартапів

Багатофункціональний вантажний безпілотний літак, створений на основі українського стартапу «Аеродрон», здатний обробляти поля з повітря, був вперше представлений на конкурсі Pitch Day №1 Українського фонду стартапів 25 січня в Києві.

За словами засновника стартапу "Аеродрон" Юрія Педерій, на цей раз вдалося розробити унікальну модель літака, здатного забезпечити обробку полів в три рази швидше і в десять разів дешевше. Використання такого літака дозволяє уникнути пошкодження рослин, а також ущільнення грунту, що виникає при експлуатації тракторів. Літак також відрізняється більшим ступенем екологічності, й не використовує воду для польотів.

За результатами конкурсу Pitch Day №1 Українського фонду стартапів, стартап "Аеродрон" увійшов до трійки лідерів у рейтингу. У фіналі конкурсу виявилися 12 стартапів, між якими розігрується неабияка боротьба за грант в розмірі $ 75 тисяч.
Український фонд стартапів був представлений урядом в липні 2019 року.

Заявки на отримання грантів фонд почав приймати вже з 2 грудня. За весь час існування в Український фонд стартапів надійшло понад 300 заявок на отримання грантів.

Джерело: Укрінформ

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Січових Стрільців 77, офіс 515 Facebook