Agronizer
Реєстрація Вхід

Аграрні відомства України та Ізраїлю підписали Меморандум про взаєморозуміння

Аграрні відомства України та Ізраїлю підписали Меморандум про взаєморозуміння

Днями відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку сільських територій Держави Ізраїль про співробітництво в галузі сільського господарства. В якості учасників ділової зустрічі виступили Прем'єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньяху, Міністр аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева і Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон.

Підписання двостороннього українсько-ізраїльського документа пройшло в присутності Президента України Володимира Зеленського та Прем'єр-міністра Держави Ізраїль Біньяміна Нетаньяху.

Головною метою Меморандуму є зміцнення двостороннього співробітництва між Україною та Державної Ізраїль в галузі сільського господарства і встановлення робочих відносин на постійній основі між аграрними відомствами двох країн. Документ був підписаний на основі двосторонніх домовленостей, досягнутих в рамках робочого візиту Міністра Ольги Трофімцевой, що відвідала Тель-Авів в липні 2019 року.

За словами Ольги Трофімцевой, очікується що підписаний Меморандум послужить основою для залучення новітніх ізраїльських технологій і інновацій в АПК України, збільшення кількості спільних досліджень і розробок, обміну фахівцями та інформацією, що становить взаємний інтерес, а також отримання передового ізраїльського досвіду реформування АПК.

Джерело: пресс-центр Мінагрополітики

Logo
(044) 228-24-72 office@agronіzer.com.ua Київ, вул. Сечевых Стрельцов 77, офис 515 Facebook